Wpis z mikrobloga

@NaopaK: oho, widzę znowu braknie argumentów to teraz zaczyna się podważanie mojego życia bo przecież wiesz wszystko lepiej od wszystkich i nie może być że mówię prawdę i że prawacy sami siebie oszukują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zaledwie procent MFT i FTM wygląda atrakcyjnie


@BananowyAbazur: ponadto w MTF o ile da się jakoś delikatnie wyprofilować twarz (FFS) i delikatnie popawić/biodra, może da się jakoś uformować piersi, to:
* nie da się poprawić miednicy (aby zmienić styl chodu i ułożenie pośladków),
* nie da się zmniejszyć rozmiaru
  • Odpowiedz
drugie zdjecie to fotoszop, poza tym uwielbiam te komentarze polskich jaskiniowcow o samobojstwach, którzy nie rozumieja ze dosłownie ludzie pokroju wlasnie nich sa ich posrednia jedna z przyczyn


@Gregory960: ach ci straszni p0lscy p0paprańcy, mają globalną moc oddziaływania i prześladują osoby trans. Tymczasem nikt nigdy nie miał depresji przez głupotę lewaków, cool story.
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Bo wlasnie samoakceptacja jest kluczem do rozwiazania problemu. Tylko ze jest to zlozony temat i ma na nia wplyw wiele czynnikow, np. wychowanie, srodowisko, doswiadczenia zyciowe. Kazdy z nas walczy albo walczyl o samoakceptacje. Z tym czlowiek sie nie rodzi, to trzeba samemu przerobic i nie ma gwarancji sukcesu. Ja sam mam kompleksy, z ktorymi pewnie zostane do konca zycia. Bo nie mam tak gestych wlosow jakbym chcial i
  • Odpowiedz