Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #kiciochpyta
Wystawiłem samochód na sprzedaż na otomoto i dosłownie 5 minut później telefon z aaaauto, że są zainteresowani. Miał ktoś jakieś doświadczenia? Umówiłem się wstępnie na podjechanie do nich, ale obawiam się że jak to handlarze zjadą 30% ceny.
  • 11
@tenner: zeby tylko 30 procent szkoda wg mnie jechac. najpierw niby na warsztat posprawdzaja potem powiedzą że to i to i tamto skopane (ściema) potem dadzą ci 50 procent ceny...
@gski: dodam jeszcze że wszystko co sprzedawałem a miało wartość od 20k w górę zawsze na olx się sprzedawało. a na innych platformach raczej miałem mało zapytań
@tenner: Mirek uciekaj od nich jak najdalej. Nie dość, że zaoferują psie pieniądze to potem jeszcze na twoim samochodzie cwaniaki zarobią sporo. Byłem kiedyś głupi i umówiłem się u nich na oględziny samochodu, to przedstawili samochód po gradobiciu, praktycznie blacharka cała do wymiany, a w ogłoszeniu ani słowa. Cena była jakoś 4k wyższa niż u handlarzy na OtoMoto.
@tenner: W zeszłym roku wystawiłem swojego grata to w ciągu 15 minut był właściwie sprzedany, zadzwonił jakiś handlarz że będzie po auto za 1,5h i go bierze, przyjechał zostawił kasę i tyle go widzieli XD Nawet auta nie oglądał za bardzo sprzedaż trwała 15min łącznie z pisaniem umowy i szybką jazdą w koło komina
@tenner znam osobę, która do nich pojechała, czekała ponad 3h zanim ktoś się zainteresuje, w końcu wyjechali innym autem po chyba łącznie 5h. I uważa, że to dobry deal był, ale opisywane techniki z neta zastosowane w 100%.