Wpis z mikrobloga

@picasssss1: Oj będzie ich bolało. Po dzisiejszym odczycie stopy polecą konkretnie. Nareszcie będzie można porządnie zarobić na bankach. I my inwestorzy i dziadki na lokatach xD Brać bankowa trzymać się tam i holdujemy. To dopiero początek rajdu na bankach :D
  • Odpowiedz
tak, będzie mnie bolało 200 zł miesięcznie xD


@Kanapaisofawjednym: ktoś straci 200 by 200 zarobił ktoś ( ͡ ͜ʖ ͡) Dziękuję, doceniam i tym bardziej mnie cieszy, że oddajesz bez żalu z uśmiechem na twarzy.
  • Odpowiedz
@mookie: człowieku nie wiem co Ty masz z głową ale od kiedy mam konto na wykopie to widzę wszędzie Twoje #!$%@? o bańce, już niedługo taniejących mieszkaniach etc. Przez ten czas zdążyłem kupić mieszkanie, wykończyć je, w mojej okolicy zdrożały o prawie 30%, sam zgromadziłem prawie 1/3 środków do nadpłaty kredytu a Ty dalej wieszczysz krach i apokalipsę. Przecież przez to swoje #!$%@? tracisz na jakiejkolwiek wiarygodności.
  • Odpowiedz
to widzę wszędzie Twoje #!$%@? o bańce, już niedługo taniejących mieszkaniach etc


@Zwierzak24: uspokój się, rozmawiamy o inwestycjach a Ty o bańkach wyjeżdżasz. Nie ma żadnej bańki ʕʔ
  • Odpowiedz
@Kanapaisofawjednym: Nie życzę nikomu źle, ale jeśli zmieni się narracja co do stóp (zaczną mocno zwiększać), to na 200 zł się nie skończy. A nie tylko kredyt idzie do góry, bo dochodzą podwyżki wszystkiego - energii, paliwa, żywności, usług - i nagle ludziom, którym po opłaceniu wszystkiego zostawało 50% wypłaty, zaczyna zostawać 30% i ten procent ciagle maleje - kończą się wycieczki i inne przyjemności
  • Odpowiedz
@mookie: widzę że dalej swoje, szkoda z Tobą dyskutować. Gdybym się kierował Twoimi radami to dalej bym się patrzył jak ceny mieszkań rosną i zamiast płacić 9k/m2 to z utęsknieniem patrzyłbym na powrót cen do takiego poziomu.
  • Odpowiedz
@KOLEGAMAMY: Nie jestem ekspertem, ale czy taki wzrost wynagrodzeń nie zostanie takim ludziom przyćmiony wzrostem kosztów życia?
Nie chodzi mi o to ze ludzie pobankrutują i potracą mieszkania (co ucieszyłoby pewne grono na Wykopie), ale to że nadchodzi czas zaciskania pasa
  • Odpowiedz