Wpis z mikrobloga

Czas na mój raport z #mirkowyzwanie, mój wylosowany zestaw to:

1. Robótki ręczne, przygotuj się na jesień zrób własnoręcznie: szal, czapkę oraz koc.
2. Zaproś bliską osobę na wyjście związane tematyką z jego/jej hobby (wystawa tematyczna w muzeum, kino, teatr, pokaz, zlot, etc.)
3. Zorganizuj wycieczkę do Parku Narodowego - zrób relację fotograficzną

Zdecydowałem się drogą eliminacji na wyzwanie numer 3 i wybrałem się na wycieczkę do Kampinoskiego Parku Narodowego (robótki ręczne były kuszące ale bałem się że zabraknie mi czasu, no i mój wewnętrzny żyd pożałował pieniędzy na włóczkę i szydełka, natomiast 2 odpadło ponieważ ... no cóż ... nie mam zbytnio bliskich sobie osób)

Muszę przyznać że jako jestem osobą która z domu nie wychodzi jak nie musi, nie było łatwym zmotywowanie się do wyjścia do lasu na parę godzin, myślałem że może być to zbyt duża strata czasu, jednakże ostatecznie było fajnie. Park wygląda pięknie jesienią, można było doświadczyć tej prawdziwej polskiej złotej jesieni, no i miłą odmianą było oddychanie świeższym powietrzem. Dołączam album ze zdjęciami, nie robiłem ich dużo, są to głównie zdjęcia drzew ale miała być fotorelacja więc jest fotorelacja
TheOvergrownLoli - Czas na mój raport z #mirkowyzwanie, mój wylosowany zestaw to:

...

źródło: comment_16354944985op35lFU0Ix0H1eDisDEPU.jpg

Pobierz
  • 18