Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@#!$%@?:

Miliardy wydawane przez korpo na LGBT rocznie kontra 180 mln wydane z Rosji przez 10 lat na antylgbt.

Potężna Rosja ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dziś to bardzo proste, nie popierasz nas? To wina Rosji.

No na pewno rolnik z Podlasia do dziś nie wie co zrobić z transzą od Rosji za nie popieranie LGBT.

Rosja to dziki kraj, ale zwalanie wszystko na nich to debilizm. Ludzie
@#!$%@? A ile lewicy zapłacono za walkę z prawami mężczyzn, skoro uchwalili ustawę izolacyjną.

Jak ja nimi gardzę. Lewactwo to rak na państwie.
@JohnWesleyHardin: a na jakie straszne akcje te złe korporacje wydają pieniądze? Zmiana loga na tęczowe na jakiś czas żeby trafić do grupy docelowej klinetow no i jakieś wewnętrzne akcje dla pracowników które sprowadzają się do tego, że jak ktoś jest geyem/lesbijka to można z nim normalnie pracować i nie najlepszym pomysłem jest ich wyzywanie z tego tytułu ¯\_(ツ)_/¯
@JohnWesleyHardin: nie, tylko ironizuję, jeżeli wg Ciebie wydawanie pieniędzy na wewnętrzne okulniki przez korporacje (i nie nie są to miliardy euro xD) z informacjami, że geje i lesbijki to też ludzie i przemoc w stosunku do nich nie jest najlepszym pomysłem wg Ciebie to to samo co rosyjska propaganda nawołująca min. do zakazu mówienia w przestrzeni publicznej o związkach homoseksualnych to to samo to chyba pozostaje skwitować to iks #!$%@? de
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ksieciunio-:

Nie podniecaj tak się tym. To co robią korporacje to pink money, czyli wyciąganie pieniędzy na modzie. Nie robią takich akcji w krajach gdzie mają swoje usługi, a gejów kamieniują.