Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trep_warrior: to zdjęcie jest takie polskie se mam wrażenie że 70% mieszkań w Polsce tak wygląda, no po prostu świetnie oddany klimat klitek z PRL.
uwielbiam takie klimaty, a zwłaszcza ładne dziewczyny które palą plus dbają o siebie i ładnie pachną.


@minus273: ja się wyłamię i napiszę, że rozumiem. Jak facet jest zadbany i do tego ma fajne perfumy to nutka zapachu tytoniu tylko dodaje pikanterii, poza tym kojarzy mi się z moim pierwszym facetem, bo on tak pachniał, więc trochę nostalgii( ͡º ͜ʖ͡º)
wy tak od rana o wszystko macie bol dupy? To tylko obraz z fajnym klimatem. #!$%@? ale smutne jeczybuly


@barszczowo: a to obraz nie może wzbudzać emocji i nie można na jego temat dyskutować? Ale ty jesteś gościu ograniczony aż szkoda
@trep_warrior: na tym obrazie jest zdaje mi się wszystko, co wschód jest w stanie zaoferować w dzisiejszych czasach kobiecie - szarość, zmęczenie, pracę, rozczarowanie, Smutnę troche, trochę jak u nas w latach 80 i 90.
miernota twoją matke pokryła


@ab6661: na szczęście dzieki samodyscyplinie i medytacji udalo mi sie to zniwelowac. Wiec jest nadzieja i dla ciebie, juz byc moze jestes na ostatnim zakrecie #!$%@?, walcz wytrwale i bierz przyklad ze mnie to moze juz niebawem nie bedziesz taka #!$%@? jaka teraz jestes.