Wpis z mikrobloga

kupił Yato które pewnie ma zrywalnosc rzędu 30-50Nm


@PIGMALION: dokładnie przedłużka do grzechotki nie powinna zerwać się na śrubce średnicy 6 mm. Nie wymagam od tych kluczy niewiadomo czego, bo to taniocha, ale jednak powinny być bardziej wytrzymałe.
Dodam, że założyłem inna przedłużkę - chyba S&R kupiona z 10 lat temu, tez były tanie - i poluzowalem wszystkie odpowietrznik bez problemu
  • Odpowiedz
no z reguły na odpowietrznik nasuwasz wężyk podczas odpowietrzania i nie ma jak nasadkę włożyć, dlatego się to kluczem robi


@marcho87: ale ja chciałem poluzować odpowietrznik. Później jak jest luźny zakładam wężyk i dalej działamy kluczem płaskim
  • Odpowiedz
@robert5502 spoko, a tak z ciekawości kiedy i gdzie kupiłeś zestaw? Ja mam 94 elementy Yato, ale ma już z 8 lat. Katuje go, ale tak z umiarem i nie chce się nic zepsuć. Pewnie zeszli z jakością żeby cenę utrzymać
  • Odpowiedz
@robert5502 patrząc po Twoich zdjęciach to w moim zestawie stal na pewno jest inna. U mnie grzechotki są bardziej błyszczące i widać fajnie strukturę gęstej stali, a u Ciebie jest matowe wykończenie co przypomina mi bardziej Vorela, albo inną tanioche niż Yato.
  • Odpowiedz
@robert5502: ten zestaw jest i tak spoko, bo zawiera bardzo dużo narzędzi. Mi też strzeliła mała grzechotką i przedłużka, oraz parę bitow, za to średnia i dużą jest ok. Poza tym mała grzechotką jest do lżejszych rzeczy, na odpowietrznik trzeba było użyć średniej grzechotki.
Kupiłbym drugi raz ten sam zestaw i polecam mimo wszystko
  • Odpowiedz