Wpis z mikrobloga

Czy tych wieśniakow z Podkarpacia i Podlasia nie można po prostu wydzielić i zrobić im oddzielnego państwa?
Nie wiem, niech się nawet nazwą "Prawdziwa Narodowa Polska im. Jana Pawła II", ale niech w końcu ten zaścianek przestanie terroryzować resztę kraju!

#bekazpisu #podlasie #podkarpacie #gorzkiezale #widaczabory #wypierpol #polityka
PiccoloGrande - Czy tych wieśniakow z Podkarpacia i Podlasia nie można po prostu wydz...

źródło: comment_1635432499O9b4K22yLnf5JENlHqSgmF.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiccoloGrande: ale wiesz ze przy PO stworzylbys podobna liste? Większość z tego to jakies oplaty, utzymanie dotychczasowego stanu rzeczy lub pozbawienie niektórych grup społecznych przywilejow co jest akurat sluszne. Z reszta jest nawet punkt "utrzymanie stawki VAT 23 %" zgadnij kto wprowadzil taka stawke?
  • Odpowiedz
ja mam nadzieje ze do takiego podzialu nigdy nie dojdzie a ludzi ktorzy do tego namawiaja bedzie sie skutecznie wylapywano i karano


@ziemba1:

"Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa odrąbie"

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mmm_MMM: Mapka z których wyborów? Poza tym życie i tak jest bardziej proste niż to co pokazuje mapka. Bo na tym po prawej niebieskim poparcie dla pewnej partii sięga 65% a miejscami nawet 80%.
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: ale czekaj, to PO czy tam teraz KO ma być niby lepsze? Przecież to ten sam syf co PiS, a Ty jakąś gównoburzę robisz, jakby tylko dwie partie istniały w tym kraju
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: dlaczego usunales moj wpis i wyciales z niego fragment manipulujac calym zdaniem i zmieniajac jego sens? Brawo mysle ze robote w TVP i TVN znajdziesz bez problemu. Jak braluje Ci argumentow to sie przyznaj do porazki a nie usuwasz moje wpisy
  • Odpowiedz