Wpis z mikrobloga

@LeslieDancer Rozumiem cię doskonale. Makumba z ziomkami gotowana w 10 litrowym garze na butli gazowej na ogrodzie u babci. Hardcore za gówniarza, liście z dwóch 1.5 metrowych drzewek, około reklamówka objętości, dużo mleka kostka masła i chęć dobrej zabawy. I wszystko było oprócz dobrej zabawy...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nester86: @porterhouse: @ZSXTC: no da się. Mi z racji ultrarzygania przeszło dość szybko, ale jednego kumpla trzymało cały następny dzień. Drugiego myślę, że też, bo przespał cały dzień, wstając tylko na obiad xD przypominam, że to była jedna z najmocniejszych odmian, i to w naprawdę chorej ilości
@LeslieDancer: nie tylko w dużych ilościach. parę lat temu jak byłem na obozie narciarskim i było tam zielsko (obecnie tego nie tykam, nie kręci mnie to w żadnym stopniu) laska wzięła 2 buchy i tętno 180 bpm. Nie trzeba być dziadkiem, żeby to nie służyło. Mi też przyspiesza serce i wyłącza z towarzystwa, więc nie, dzięki.
@wooster: To jest #!$%@?. Albo mam uber małą tolerancję, albo nie wiem o co chodzi. Czasami 3 buchy i już serce wali jakby miało wyskoczyć Innym razem zajebista faza bez palpitacji po większych ilościach xD
@StaryWedrowiec z ciekawostek, to dawno temu czytałem, że trzeba by spalić (z tego co pamiętam) 420 blantów w ciągu dnia, żeby wykorkowac - z tym że zgon i tak nastąpiłby "dzięki" zatruciu dwutlenkiem węgla, a nie od THC ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)