Wpis z mikrobloga

@solo_living_yolo: nie, jakaś laska która prowadzi stronę, wydała książki i ogólnie cieszyła się poszanowaniem matek polek w tematach związanych z ginekologią ... nie zdała egzaminu z ginekologii xDDD
  • Odpowiedz
@blackmilk: @fizzly: @solo_living_yolo: Ona jest lekarzem rezydentem i od kilku lat legalnie przyjmuje i pracuje jako ginekolog. Mega trudny i przekombinowany egzamin pisemny to po prostu kolejna furtka levelowa w karierze lekarskiej. Prędzej czy później go zda. Ale wy oczywiście musicie robić #!$%@? z logiki i jak zwykle wysrywać swoją toksyczność w tematach, o których nie macie zielonego pojęcia.
  • Odpowiedz
@Oryginalny_nikt: ja sam czasem zmieniam olej w samochodach, jestem w takim razie wyspecjalizowanym serwisem mechanicznym i blacharsko lakierniczym. Są oczywiście do tego szkoły, szkolenia, certyfikaty, ale kiedyś tam se je zdam.
  • Odpowiedz
@blackmilk: no tak, zapomniałem, że ona nielegalnie pracuje jako LEKARZ GINEKOLOG XD. Może zgłoś ja gdzieś za łamanie prawa? Właściwie nie musiałbym ci odpisywać, bo nie zrozumiałeś, co napisałem wcześniej i znowu się ośmieszyłeś, powtarzając kolejny raz swoją fałszywą narrację.
  • Odpowiedz
@blackmilk: I teraz ciekawe, co twój mózg próbuje zrobić w tej chwili. Napotkał srogi dysonans poznawczy i idzie pełna parą w ścianę czy zrozumiał, jakim dzbanem się okazał i próbuje nieudolnie przeinaczyć to w trolling xd.

A wystarczy się po prostu przyznać do błędu. Ego większe od intelektu.
  • Odpowiedz