Wpis z mikrobloga

Wczoraj w Filharmonii miała miejsce 18 edycja Dolnośląskich Gryfów. To taki konkurs na lizanie się po fiutach, ale dla niepoznaki zapraszane są firmy z regionu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W myśl zasady konkurs nagradza firmy, jednostki samorządu terytorialnego oraz organizacje za ich wyjątkową przedsiębiorczość, dynamikę rozwoju, spektakularne inwestycje, a także przedsięwzięcia na rzecz lokalnej społeczności.

Czy już widzicie murowanych faworytów? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Oczywiście wygrało #mpkwroclaw i MPWiK ¯\_(ツ)_/¯

Jedni nie potrafią robić tego co do nich należy i rozpieszczają nas wykolejeniami, drudzy dostarczają wodę. Brzmi legitnie i wcale nie miał znaczenia fakt, że w jury był nasz kochany prezydent! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale ja nie o tym. Ja chciałem porozmawiać o stylu.
Weź 3 głębokie wdechy
Zmruż oczy
Wyobraź sobie że kierujesz spółką miejską
Masz parcie na szkło
Codziennie jesteś w mediach, bo zawsze się #!$%@? na afisz
Codziennie jesteś otoczony ludźmi którzy z racji tego że robią rzeczy względnie ważne, są ubrani schludnie
Dostajesz zaproszenie na galę w Filharmonii
Wiesz, że wygrasz bo wszystko było ustawione
Przychodzisz do ludzi w smokingach, #!$%@? jak nigdy, w...
w czym?

No właśnie #!$%@?. W czerwonej bluzie z kapturem, żółtym szaliku i pogniecionych spodniach.

JA #!$%@?

#wroclaw
Pobierz shinX - Wczoraj w Filharmonii miała miejsce 18 edycja Dolnośląskich Gryfów. To taki k...
źródło: comment_1635406516nRv3ClkiW1NW1s4PLKewt5.jpg
  • 31
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shiverr: nie chodzi o to, chodzi o nieproporcjonalnie wysoka nienawiść i zaangażowanie z jakim typy takie jak ty się o tym wypowiadają. Nie podoba się to nie jeździj.
@nieugnesie: jaką nieproporcjonalną, jaką nienawiść? xD

Chyba pierwszy raz w tym roku napisałem coś o komunikacji w stolicy Dolnego Śląska i zrobiłem to w kontekście tego, że bałwan, który stoi na czele tego bajzlu liże się po jajach z prezydentem-gwiazdą instagramu. Rozumiem jakbym robił daily reminder, że znowu się tramwaj wykoleił to można mi zarzucić bycie hejterem, choć wcale nie byłoby w tym wyjątkowo wredny, bo to że codziennie gdzieś wykoleja
@r__k: Zna go cała Polska w sumie. A kojarzycie prezesów spółek miejskich w innych miastach? Bo ja nawet nie wiem kto zarządza komunikacją miejską w moim mieście, a wiem kto we Wrocławiu XD Pytanie tylko po co mu tyle atencji? Nie bardzo rozumiem jego parcie na szkło w sytuacji w której Wrocław oprócz tego ze jest znany z niego, krasnali i Ukraińców to jeszcze właśnie z #!$%@? komunikacji miejskiej z rekordami