Wpis z mikrobloga

Trwa 58. Konkurs Ofert. Kupujemy sprzęt dla laryngologii dziecięcej oraz chirurgii głowy i szyi. Łącznie chcemy kupić aż 476 urządzeń!

W poniedziałek kupiliśmy 19 respiratorów do wentylacji noworodków, niemowląt i dzieci w okresie pooperacyjnym, wyposażonych w dodatkową opcję wentylacji – HFO oraz 21 respiratorów do wentylacji noworodków, niemowląt i dzieci w okresie pooperacyjnym za ponad 4,7 miliona złotych. Były to ostatnie zakupy w ramach 28. Finału WOŚP.

Wczoraj kupiliśmy 91 sprzętów i wydaliśmy prawie 20,7 miliona złotych!

Dzisiaj już udało nam się kupić 99 lamp czołowych laryngologicznych oraz 4 zestawy do usuwania ciał obcych u dzieci.

#wosp #medycyna #zakupy #pieniadze #sprzet #chirurgia #laryngologia
fundacjawosp - Trwa 58. Konkurs Ofert. Kupujemy sprzęt dla laryngologii dziecięcej or...

źródło: comment_1635335516fmeDAk4vDWi3HAGkfHb3fN.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
"Nie ma żadnej kasy z WOŚP" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Miko92:

Nie, doczytaj sam. Ani jedna złotówka z pieniędzy zebranych przez dzieci na mrozie #pdk lub z podatków, darowizn itp. nie wpada na konto Jurka Owsiaka- tak jak działoby się to w większości podobnych organizacji.

A teraz przeproś za sugerowanie, że jest inaczej i #!$%@? xD albo dawaj konkretne dowody bo na razie wygląda że rzucasz gównem.
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Ale z ciebie taboret. Poczytaj o Złotym Melonie, Mrówce Całej innej spółce Jurunia i umowach fundacji z tą firmą. Ludzie myślą, że kasę z fundacji to się wyprowadza sobie na konto bezpośrednio i jako że Juruś tego nie zrobił to wszyscy wołają "nie bierze". A prawda taka, że nikt nie jest aż tak tępy, nawet Jureczek, ale jakiś bardziej zagmatwanych mechanizmów już się nie chce gawiedzi rozkminiać, bo i po
  • Odpowiedz
Ale z ciebie taboret. Poczytaj o Złotym Melonie, Mrówce Całej innej spółce Jurunia i umowach fundacji z tą firmą. Ludzie myślą, że kasę z fundacji to się wyprowadza sobie na konto bezpośrednio i jako że Juruś tego nie zrobił to wszyscy wołają "nie bierze". A prawda taka, że nikt nie jest aż tak tępy, nawet Jureczek, ale jakiś bardziej zagmatwanych mechanizmów już się nie chce gawiedzi rozkminiać, bo i po co.


@
  • Odpowiedz
Widzę ze cię mocno poturbowało w główkę jak Guru atakują to piana leci z pyska.


@Miko92:

Ech- chyba Tobie. W przeciwieństwie do Ciebie opieram sie na źródłach, sprawozdaniach finansowych i wyrokach sądów. Ty natomiast rzucasz gównem i oszczerstwami, kazesz samemu doczytać i zgrywasz wielce oświeconego, że nie będziesz głupiej gawiedzi tłumaczył. WIęc przypominam:

Jak uważasz, że wyciąga kasę z fundacji- to albo zawiadomienie do prokuratury albo szybko kończ ekonomię i zatrudnij
  • Odpowiedz
Widzę ze cię mocno poturbowało w główkę jak Guru atakują to piana leci z pyska.


@Miko92: Gość leci z konkretami, a wszystko czym jestes w stanie odpowiedzieć, to tania pyskówka.
Jeszcze zarzucasz mu, że na krótkie zupełnie niejasne oszczerstwa z twojej strony, odpowiada treściwie xD
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: > sprawozdania finansowe zostały sfałszowane? Wieszz że to grube oskarżenie?

No to czemu tak piszesz, skoro to grube oskarżenie. Ja tego przecież nie powiedziałem.

Typowy manipulator co zamiast odpowiadać na to co ludzie rzeczywiście piszą odpowiada na to co sobie ubzdurał, że ludzie napisali albo co im próbuje wmówić, że napisali. Wstydź się.
  • Odpowiedz
@Miko92

Przecież to Ty nie odpowiadasz na moje źródła i pytania.

I moja opinia odnośnie przepływu kasy złoty melon WOŚP opiera się na sprawozdaniach finansowych i mówiłem że to moje źródła- to Ty twierdzisz że to jurkowe "źródła"

I wróć do moich wcześniejszych komentarzy bo z naszej dwójki to Ty manipulujesz unikasz pytań i zaprzeczasz sam sobie xDD

Wypad na czarno już chyba 4 raz mnie wołasz a konkretow źródeł żadnych
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Możesz sobie prosić o co chcesz, co z tego? Mają ludzie skakać wokół ciebie i ci dawać na twoje zawołanie rzeczy, których sam sobie nie potrafisz znaleźć? To jest twój argument?
  • Odpowiedz
@Miko92

Dałem Ci do góry całą listę argumentów a Ty nic równie dobrze mogę napisać sam znajdź że jest niewinny np dzięki procesom sądowym audytom a mi daj już spokój.

Idę spać po prostu nie wołaj wykop jest popsuty i mam powiadomienia. Dobranoc
  • Odpowiedz
Ale o co Wy sie klocicie? Owsik pracuje w Januszexie, bierze urlop, czasem L4 zeby poprowadzic wospa i potem nagle znowu magicznie znika do nastepnej orkiestry i tak co roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Nie wiem czy bierze czy nie bierze. Jedno jest pewne dzięki nie mu jest wiele dobrego i bzdurą jest mówienie, że ktoś może gdzie indziej ten hajs przelać i będzie to samo. Może, ale tyle ludzi co w wośp by tego nie robiło.
Dziecko mi się rodziło 4tyg temu. Dużo rzeczy w szpitalu z naklejką wośp. Byłem na sorze. Wośp. Nawet ratownicy chodzą w koszulka wośp.

Zazwyczaj byłem sceptyczny i
  • Odpowiedz
@fundacjawosp: Super! Jako matka kilkorga dzieci, w imieniu wszystkich normalnych rodziców bardzo Wam dziękuję za te zakupy i za to, co robicie.
Cieszę się, że ratujecie wszystkie dzieci, także te, które potem jako gimbusy psioczą na Was na wykopie.
  • Odpowiedz