Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 823
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Caracas: czytałem o tym wiele razy ale nie mogę zrozumieć jak to on jest nadal anonimowy. W końcu trasa na Everest to nie Tatrzański Park Narodowy, nie idzie się tam ot tak bez wcześniejszego zgłoszenia i pewnie innych formalności.
  • Odpowiedz
w czasie, gdy umierał, minęło go około czterdziestu osób, które były w drodze na szczyt lub z niego schodziły.


@Caracas: "To są ludzie z pasją, nie zrozumiecie ich. Lepiej siedzieć w domu przy komputerze!!" ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
czytałem o tym wiele razy ale nie mogę zrozumieć jak to on jest nadal anonimowy.


@bitcoholic: Przecież są podejrzenia który to alpinista ale jednak dużej części zaginionych nigdy nie odnaleziono.
  • Odpowiedz
@Aerwin: I tak i nie. Everest to nie Gubałówka i tam nie da się wziąć człowieka na plecy i tak po prostu znieść. Jeśli człowiek na 8500 (mniej więcej poziom Lhotse, czyli 4 szczytu na Ziemi) nie jest w stanie iść, to w zasadzie jest już martwy.
  • Odpowiedz
gdy umierał, minęło go około czterdziestu osób, które były w drodze na szczyt lub z niego schodziły.


@Caracas: kazdy sam walczy o przetrwanie i wiedza na co sie pisza jakby sie zesralo. Nikt nie bedzie nadstawial zycia zeby kogos sciagac zwlaszcza ze sami nie wiedza czy wroca..
  • Odpowiedz