Wpis z mikrobloga

Na remake/remaster jakiej gry czekacie najbardziej? Ja osobiście chętnie bym popykał w odświeżonego pierwszego Wiedźmina, żeby znowu nic rozbić salamandrę, pośmigać po lasach i polach oraz oczywiście wyrywać Shani ( ͡° ͜ʖ ͡°). Niestety aktualnie gameplay i grafika mocno psują frajdę z gry

#wiedzmin #gry #staregry #retrogaming
OdmieniecGerwant - Na remake/remaster jakiej gry czekacie najbardziej? Ja osobiście c...

źródło: comment_1635244418p2XwKlolWkvLgX58EhcZpT.jpg

Pobierz
  • 68
w ogóle co do cholery stoi na przeszkodzie żeby zrobić 1. i 2. na silniku 3. lub w ogóle jakieś nowe dlc do trójki? Problemy techniczne? Brak chęci? Czy możne z jakichś super specjalistycznych badań rynku im wychodzi, że finansowo by stracili na takim czymś?


@first: Nowe DLC do trójki łamałoby jasne deklaracje, że to już koniec historii Geralta (no chyba, że DLC z innym bohaterem). Wydaje mi się też, że
@OdmieniecGerwant: Nie cierpię remasterów, są jedynie pożywką dla wszelakich boomerów i regresem w ewolucji gier wideo. Oby kiedyś ten trend zakońćzył się, ale pewnie przeminie jakieś kilkadziesiąt lat, bo "kiedyś to było" jest idealną okazją dla zarobienia dla korpo