Wpis z mikrobloga

Na remake/remaster jakiej gry czekacie najbardziej? Ja osobiście chętnie bym popykał w odświeżonego pierwszego Wiedźmina, żeby znowu nic rozbić salamandrę, pośmigać po lasach i polach oraz oczywiście wyrywać Shani ( ͡° ͜ʖ ͡°). Niestety aktualnie gameplay i grafika mocno psują frajdę z gry

#wiedzmin #gry #staregry #retrogaming
OdmieniecGerwant - Na remake/remaster jakiej gry czekacie najbardziej? Ja osobiście c...

źródło: comment_1635244418p2XwKlolWkvLgX58EhcZpT.jpg

Pobierz
  • 68
@OdmieniecGerwant: Dałbym każde pieniądze, by jakieś studio zrimejkowało Sheep, Dog 'n' Wolf (aka Sheep Raider) w takim ładnym, kreskówkowym stylu. Ta najlepsza gra na licencji Looney Tunes i jedna z najlepszych zręcznościówek "z jajem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pumpkinguy - @OdmieniecGerwant: Dałbym każde pieniądze, by jakieś studio zrimejkowało...
Shani można wyrwać w lepszej jakości też w Krwi i Winie jak tak za tym tęsknisz.


@ZygmnuntIgthorn: *W Sercach z Kamienia.

Powiem Co ze grafika wcale nie jest taka słaba. Wiadomo, ze w porównaniu do 3 to przepaść, ale we dwójce jest chyba o wiele gorzej.


@Krzysztof53647: Serio? Według mnie jest zupełnie odwrotnie. Sam grałem nietypowo: samodzielny Gwint -> W3 -> W1 -> W2. I niestety, ale W1 odrzuca grafiką
trójka pod tym kątem jest jeszcze gorsza, bo świat jest o wiele większy


@Dolanthesniffer: Ale masz system szybkiej podróży do każdego huba z questami, w przeciwieństwie do jedynki, gdzie szumnie nazwany system szybkiej podróży polegał na tym że mogłeś wrócić do domu alchemika, po czym miałeś niesamowitą frajdę z wyjścia z tego domu i kontynuowania #!$%@?.

Wiesiek Czy jest, pewnie, setki razy większy od jedynki - ale masz za to wspomnianą
@OdmieniecGerwant: Moim zdaniem bez sensu tworzyć remake. O wiele lepszym wyjściem byłoby stworzenie po prostu kolejnego Wiedźmina w wielkim świecie w stylu artystycznym pierwszej części. Przy tworzeniu remake co by nie mówić ale mieliby lekko związane ręce, bo nie byliby w stanie za wiele pozmieniać w głównej fabule, czy nawet rozszerzyć grę o nowe lokację.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OdmieniecGerwant: Przydałby się gruntowny remake. Nie chodzi o grafikę, ale mechaniki i sterowanie są okropne. Częściej walczysz z technologiczną stroną Wiedźmina niż często cieszysz się produkcją.

Do dzisiaj mam PTSD po uciekaniu przed królową kikimor, gdzie trzeba było manewrować tym sztywnym workiem ziemniaków pomiędzy całą hordą przeciwników.

Albo latanie po bagnach i aggro na pół miliarda utopców.
@Pesadelo: @sihil: @OdmieniecGerwant: w ogóle co do cholery stoi na przeszkodzie żeby zrobić 1. i 2. na silniku 3. lub w ogóle jakieś nowe dlc do trójki? Problemy techniczne? Brak chęci? Czy możne z jakichś super specjalistycznych badań rynku im wychodzi, że finansowo by stracili na takim czymś?