Wpis z mikrobloga

Jak to jest z wypłatą kasy Revolutem w Polsce? Dużo jest bankomatów bezprowizyjnych? To że Euronety odpadają to wiem.

Generalnie szukam konta z bezpłatnymi wypłatami ze wszystkich bankomatów bo taka opcja w Getinie kończy mi się z końcem roku więc trochę smuteczek. Z tego co widzę to z polskich chyba tylko Millenium ma wszystkie bankomaty po spełnieniu względnie prostych warunków?

Chcę jeszcze zobaczyć czy przez Curve da radę wypłacać bezprowizyjnie, może ktoś już też próbował?
#revolut #curve #bankowosc #banki
  • 6
@Krupier: faktem jest, że obecnie wypłaty za darmo z dowolnych bankomatów to w przypadku standardowych kont dobro luksusowe. Ale jeszcze są.

Millennium (warunki, tak jak piszesz, proste: wpływ 1000 zł i 1 płatność kartą lub Blikiem miesięcznie): https://bankobranie.blogspot.com/2021/09/jesienna-promocja-konta-360-millennium.html

Bliźniaczo podobne wymogi i warunki do Millennium ma też Credit Agricole: https://bankobranie.blogspot.com/2021/08/odbierz-nawet-500-z-za-konto-dla-ciebie.html

Jest jeszcze Citibank - tu konto i karta są za 0 zł bez warunków, ale z bankomatów można wypłacić za darmo
@Bankobranie: dzięki. Citi wygląda spoko, 4 wypłaty powinny mi wystarczyć, ale w razie W jednak odpada bo nie mam bankomatu Citi pod nosem więc pewnie zostaje Millenium (niestety nie kwalifikuję się jeszcze do promki).

Ale póki co przetestowałem właśnie Curve i bez problemu za friko wypłaca mi z bankomatu, który powinien obciążyć mnie prowizją więc chyba pozostanę przy tym rozwiązaniu. W sumie nawet z kredytówki poszła wypłata. XD
@Krupier: to zalezy od regulaminow bankow. Kiedys naliczalo miles & more, ale potem mBank wylaczyl je.
Co do Euronetu, jestem sceptyczny do tego co piszesz, pamietam kiedys zaplacilem kilkanascie zlotych za wyplate z Revolut i od tamtego dnia nie uzywam ich.
Co do Euronetu, jestem sceptyczny do tego co piszesz, pamietam kiedys zaplacilem kilkanascie zlotych za wyplate z Revolut i od tamtego dnia nie uzywam ich.


@tomeks85: pisałem o wypłacie przez Curve.