Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak pokonać lęk przed pierwszym pocałunkiem?
Spotykam się z fajną dziewczyną i ona wykazuje też zainteresowanie. Czuję że jak zaraz nie wyjdę z inicjatywą to może się to przerodzić w friendzone i to z mojej winy, a bardzo bym tego nie chciał bo w końcu jestem na drodze to wyjścia z przegrywu.

Nie potrafię się przełamać, mam jakiś taki wewnętrzny lęk przed odrzuceniem czy #!$%@? wie przed czym, po prostu za każdym razem kiedy próbuje to się zblokuje, za bardzo się stresuję i za dużo myślę. A czuję że to już ten moment, że powinienem to zrobić i mam nawet wrażenie że ona na to czeka.

Jak to opanować?

#rozowepaski #niebieskiepaski #randki #relacje #zwiazki #fobiaspoleczna #nerwica #randkujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61770b1d0c44dc000ab14f47
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 19
  • Odpowiedz
Nie potrafię się przełamać, mam jakiś taki wewnętrzny lęk przed odrzuceniem czy #!$%@? wie przed czym, po prostu za każdym razem kiedy próbuje to się zblokuje, za bardzo się stresuję i za dużo myślę. A czuję że to już ten moment, że powinienem to zrobić i mam nawet wrażenie że ona na to czeka.


@AnonimoweMirkoWyznania:

to proste, jak sie az tak boisz to mozesz wziac dziewczyne sposobem np poprosic zeby zamknela oczy na chwile, bo wpadlo jej cos do oka, ona zamyka a Ty ciach z ustami
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania
Spinasz się jak skóra na byczych jajach. Po prostu to zrób, każdy moment jest dobry, nie myśl o tym.
Byle nie próbuj tego robić dopiero na pożegnanie, bo wtedy laska jest na to bardziej przygotowana.
Ale pamiętaj jedno, każdy moment jest dobry.
  • Odpowiedz
Nie potrafię się przełamać, mam jakiś taki wewnętrzny lęk przed odrzuceniem


@AnonimoweMirkoWyznania: Jest to zupełnie normalne i prawie każdy mężczyzna coś takiego odczuwa.
Tak, jak nie ma magicznych sposobów na dorobienie się wielkiego majątku, tak samo nie ma magicznych sposobów na poradzenie sobie z tym strachem. Musisz się przełamać i wziąć na klatę to, że możesz się spotkać z odmową. Sam byłem wiele razy w takiej sytuacji, od tego się
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mordzia po prostu pocałuj, i to na prawdę działa skutecznie. Jeśli wgl się z toba spotyka to wiadomo że jest tobą w #!$%@? zainteresowana i myśli poważnie, ona tylko czeka aż ją pocałujesz. Gdy nie daje sygnału do pocałunku to po prostu się wstydzi i czeka aż ty to zrobisz. Rób swoje i przeliz ją łapiąc za tyłek, one to kochają
  • Odpowiedz
Zasada 3 sekund. Jeśli boisz się coś zrobić w życiu to liczysz do 3 i to robisz. Wydaje się banalne ale to bardzo często działa. Chcesz ją pocałować siedzicie na łóżku np obok siebie, liczysz 1,2,3 i się pezychylasz do niej. Chcesz skoczyć z wysokości do wody ale strach Ci nie pozwala liczysz 1,2,3 i skaczesz. Widzisz ładną dziewczynę na imprezie ale boisz się zagadać i podejść, liczysz 1,2,3 i podchodzisz. Ważne
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania jeśli masz nie zrobić tego wcale to lepiej już na pożegnanie niż w ogóle, ale najlepiej wchodzi z zaskoczenia, zbuduj komfort i wtedy lecisz w środkowym etapie spotkania. Na pożegnanie masz większą szansę, że się odsunie, bo jest świadoma tego, że możesz próbować, a jak dojdzie do tego, że uzna Cię za cipe to na pożegnanie możesz zbić najwyżej z nią piątkę.
  • Odpowiedz
FiligranowyOrangutan: Dziękuję panowie za wsparcie i dobre rady.
Co prawda udało mi się mocno uspokoić głowę dzięki Wam, ale niestety tuż przed się zesrałem i skończyło się na soczystym buziaku w usta i przytuleniu. Ale widziałem jasno i czytelnie, że gdybym tylko nie spanikował w ostatniej chwili to byłby to odwzajemniony pocałunek. Ona tylko na to czeka.

Następnym razem będzie lepiej, z fartem!

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz