Wpis z mikrobloga

  • 7
M 28 Wrocław

Zgłoszenie 675973463729bd78 z dnia 2021-10-25 17:22:47

Imię: M
Wiek: 28
Miejscowość: Wrocław

Kim jestem?
Opisałabym siebie jako wesołą, błyskotliwą i miłą osóbkę. Dusza inżyniera, umiejętności i niezdarność pandy. Lubię wiedzieć jak coś działa i sporo we mnie z "Zosi - samosi" więc często rozkręcam jakieś domowe AGD gdy się popsuje, a później dzwonie po specjalistów którzy naprawia to co zepsułam. Zdecydowanie jestem typem osoby która uczy się na błędach, przez co często zdarza mi się je popełniać. Bywam uparta, ale zazwyczaj tylko raz w danej materii (patrz - uczę się na błędach jeśli nie mam racji). Lubię prowadzić ciekawe dyskusje, nie lubię się kłócić i raczej nie dążę do tego. Jestem zwolenniczką mówienia o problemie zanim eskaluje do niekontrolowanych rozmiarów. Na codzień zajmuje się programowaniem, co bardzo lubię bo pozwala mi się rozwijać, a po pracy staram się zachować jako tako fit sylwetkę więc wspinaczka, rower, a w zimie siłka.

Wygląd
166
57.5
87
74
98
#964b00
Na codzień nie maluję się i nie chodzę na obcasach.

Zainteresowania
Tych jest mnóstwo. Obecne wakacje wkręciłam się w spanko w lesie pod namiotami i na hamakach, łażenie po górach i ściankach. Najbliższy cel to szczyty korony gór. Poza tym to pandemia sprawiła że mocno polubiłam się z planszowkami. Ze znajomymi gram w jakieś gry online typu Apex, czy klasyki HoMM3/diablo, chociaż ostatnio częściej idą planszowki. Lubię tez weekendowe niedalekie wypady na spacer na łonie natury. Lubię czytać fantastykę (uwielbiam Lema, ale jeszcze wszystkich książek nie przeczytałam) i literaturę popularno naukowa z dziedziny psychologii, mózgu, zachowań i podobnymi. Mam swój folder z memami.

Czego oczekuję?
Partnera w szerokim spektrum rozumienia tego słowa. Kogoś kogo mogłabym obdarzyć zaufaniem i kogoś od kogo oczekiwałabym tego samego czego od siebie. Kogoś z kim mogłabym się rozwijać i codziennie motywować do bycia lepsza wersja siebie. Z kim jednego dnia mogłabym spędzić cały dzień przed TV a następnego poszlibyśmy gdzie w góry. Najprościej mówiąc kogoś podobnego do mnie, ktory lubi czasem ponerdzić przed konsolą a jednocześnie szuka równowagi w spacerach i aktywnościach.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Przychodzi wolny weekend i zastanawiamy się co robimy. Jeśli mamy lenia to nasza aktywność ogranicza się do wyjścia na spacer do pobliskiego parku, później zamawiamy chińczyka i do końca wieczora gramy na plejce albo wciągamy jakiś serial. Jak pogoda będzie fajna to wsiadamy w autko i jedziemy gdzieś w górki na cały dzień albo nawet na dwa.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Z dzieci tylko psy i koty, a-----l owszem ale mocno okazyjnie, co do ślubu to raczej nie ale nie jestem przywiązana do tego zdania i myślę że mogłabym je zmienić.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywroclaw #mirabelkaszukamirka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach