Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy najbardziej atencyjne #rozowepaski na wykopie prawdopodobnie są teraz szczęśliwymi żonami, matkami, etc. a kreują się na wypoku na rozwiązłe suki, "piątek wieczór lista obecności picia", jakieś antypisy, prawaki/lewaki i tym podobne.

Wielu #przegryw zażywa #narkotykizawszespoko, a jak wiadomo to nie jest zabawa dla biedaków, więc pochodzą z dobrych domów, liceum w Batorym, studia na UJ, rodzice prawnicy/architekci/lekarze/klasa średnia aspirująca do wyższej (wystarczy spojrzeć na ilość specjalistów dziedzin pod znaleziskami)...

Wychodzi że na tym portalu TYLKO JA jestem prawdziwy, reszta to jakieś alter ego Polaków/system komputerowy w którym tak naprawdę jestem nieświadomym tego beta-testerem, jedyną prawdziwą osobą.

#przegryw #depresja #wykop #oswiadczenie #niebieskiepaski
  • 12
@smutny_login: zamiast skupiać się na życiu innych ludzi, skup się na sobie. Porównywanie się do ludzi, którzy nigdy nie doświadczyli problemów, z którymi ty się zmagasz nie wyjdzie ci na dobre, wpędzi cię jedynie w depresję i spowoduje zaniżenie własnej samooceny.

A to, że ludzie żyją na pokaz, tworzą iluzje idealnego życia jest niestety domeną naszych czasów wynikającą wprost z konsumpcjonizmu.