Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sowiq: wiesz, że można mieć jedno i drugie? Webasto jest spoko, nawet startując z garażu, ale nadal nie oddalbym podgrzewanych foteli i kierownicy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@p4wl: ale po co Ci ogrzewana kierownica i fotele jak wsiadasz do nagrzanego auta? Bo oczywiście mówię o Webasto, które włączasz sobie kilka minut przed wejściem do auta. W innym przypadku IMO nie ma ono większego sensu (chyba, że masz diesla zimnego przez pierwsze 20 km).
@sowiq: po to ze nawet po nagrzaniu auta przez webasto, kierownica i fotele nie sa tak cieplutkie jak z wlaczonym podgrzewaniem - po prostu to lubie, bezposrednie ciepelko na dlonie i siedzenie jest dla mnie bardziej komfortowe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

ogolnie nie zgodze sie ze nie maja podejscia do webasto, bo
@jmuhha: webasto? kurcze nie wiem jaki bylby minimalny czas do nagrzania, odpalam z 15-20min zanim wsiade i juz jest solidnie cieplo w srodku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jmuhha: aaa. kurcze nie wiem, na oko po minucie od wlaczenia juz grzeje tak ze czuc cieplo, a jak ustawie poziom max to jakos po 3 minutach juz jest goraco ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba musze isc ze stoperem i wszystko posprawdzac zeby byly rzetelne informacje ( ) ale ogolnie dosc szybko, nie mialem potrzeby wyliczania co do sekundy.