Wpis z mikrobloga

Dobra moje małe podsumowanie
1. Obegruppenmadeln Elżbieta, przejarany fajkami głos babki która szuka sobie parobka na farmę, ma faworyta a reszta niech zapieprza i robi prace konserwacyjne w międzyczasie.

2. Kamil, spoko ziomek i chyba jedyny najnaturalniejszy chłopak w tym sezonie. Wie czego chce, nie bawi się w pozory ani udawania, będzie miał mniejszy wybór pomiędzy dużym dzieckiem a laską bez gustu (sorry te tatuaże są mega ujowe) obie jednak są pozytywne co rokuje na plus.

3. Krzysztof, no cóż Bogusia go uwiiodła i w sumie ogromny plus dla niej. Chyba że skończy się to tak jak w sezonie V i po czasie się okaże ze jednak niewypał. Nauczycielka i łowczyni azylul dla uchodźców out i w sumie spoko bo zazdrość od tej pierwszej aż biła oczami. Tutaj jest nie wiele czasu żeby się poznać, więc Bogusia top za wykorzystanie go na maksa i pokazanie się z dobrej strony, a nie szukanie sojuszniczek w innych uczestniczkach. Btw związek ze Swietą byłby mega problematyczny więc dobrze że tak szybko odpadła.

4. Uszatek, no cóż, nawet porąbane drewno na opał wydobywa z siebie więcej emocji niż ten typ. Autentycznie nie chce się tego oglądać bo ciągnięte jest to na siłę. Dziewczyny fajne i rozmowne no ale w zderzeniu z betonem to nic nie daje.

5. Pieczarkowa, ładna - jest, bogata - jest, chora psychicznie - jak najbardziej. Zamiast randek, festiwal gorzkich żali właściwie o nic. "Zdobywajcie mnie bo ja pienkna i mam pieczarke, dominujcie ale ja wam nie dam to nie dominujcie". Chłopy w sumie całkiem spoko, ale laska mocno dziwna, niby chce żeby oni przejeli inicjatywę ale jednocześnie im ją zabiera. Powinni uciekać od niej jak najszybciej.
#rolnikszukazony
  • 13
Pieczarkowa, ładna - jest, bogata - jest, chora psychicznie - jak najbardziej. Zamiast randek, festiwal gorzkich żali właściwie o nic. "Zdobywajcie mnie bo ja pienkna i mam pieczarke, dominujcie ale ja wam nie dam to nie dominujcie". Chłopy w sumie całkiem spoko, ale laska mocno dziwna, niby chce żeby oni przejeli inicjatywę ale jednocześnie im ją zabiera. Powinni uciekać od niej jak najszybciej.


@Davos87: Wielu się dziwiło, dlaczego ona jest sama
@nietosamo dokładnie tak, takie akcje to mogą robić dzieci w podstawówce jak jeszcze nie wiedzą jak się zachować, ale chłop 50+? I co z tego że prosty i ze wsi, często takie osoby są właśnie prostolinijne i szczere i nie zrobiłyby takiej akcji
@felixa on kobitę pewnie widział 20 lat temu. Dodatkowo, jeśli to była jego żona to pewnie mu ja przywieźli - macie, pogadajcie, za tydzień ślub.
Na wsi kilkadziesiąt lat temu to norma była (pewnie nadal jest gdzieniegdzie).

To czego oczekujesz od zasiedziałego rolnika co ludzi widuje kilka razy na tydzień (albo rzadziej) a co dopiero jakichś relacjach z nimi.