Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy mozna byc przegrywem z wyboru? A juz na pewno Volcel (chyba tak to sie nazywa, musiałem wygooglowac)

Wczoraj wieczorem wracałem sobie przez miasto pieszo i widziałem tych wszystkich studentów idących na piwo i na impreze i tak sobie pomyslalem ze ja w ogole nie pasuje do tego swiata. Przypomnialo mi sie jak pewna dziewczyna pisala na lamach AMW o jej facecie ktory zachowuje sie jak robot i ja mam chyba podobnie. Nie mam prawie zadnych znajomych, z rodzina utrzymuje maly kontakt, nie mam dziewczyny bo nie mam takiej potrzeby. Mam duzo roznych hobby, lubie historie sztuki, mam trzy magisterki (dla przyjemnosci), mam bardzo dobrze platna prace, mam duzo pieniedzy, jestem wysoki, wysportowany, podwojne obywatelstwo, i nie mam problemu z nawiazywaniem kontaktow (aczkolwiek jestem troche niesmialy).

Po prostu mi jest bardzo dobrze samemu i robie to co chce a nie to co inni ode mnie chca. Mialem kiedys jedna dziewczyne i nawet jezeli bylo milo to byla to dla mnie praca. Trzeba bylo uwazac by nie obrazic, trzeba bylo sie naginac, trzeba bylo robic tak jak ona chce i po co? Niczym mnie ona nie zaskoczyla, niczego mnie nie nauczyla, w niczym nie pomogla.

Jak raz na ruski rok spotykam sie ze znajomymi w wiekszym gronie to polowa dziewczyn do mnie sie klei a druga polowa chce zapoznac mnie ze swoimi znajomymi singielkami. Koledzy mi sie dziwia ze tego nie wykorzystuje a ja jedynie mysle o powrocie do domu i pomalowaniu sobie nowego Primarisa. Kiedys kolega powiedzial ze wygladam i zachowuje sie jak ten aktor co gral Wiedzmina (Cavill). Poczytalem o gosciu i troche tak, ale jestem mniej charyzmatyczny i troche wyzszy od niego.

Warto jeszcze wspomniec o tym ze znajomi ktorzy sa w moim wieku i maja rodziny w znacznej wiekszosci nie sa zadowoleni. Kazdy po paru kieliszkach opowiada jak to ma ciezko, ze duzo pracuje, ze sie meczy, ze nie ma seksu, ze dziecko to same problemy. No wlasnie - po co? Oczywiscie nie powiem im tego wprost. Czasami mam wrazenie ze jestem dla nich jakims bledem w matrixie a czasami mam wrazenie ze mi zazdroszcza. I nie, woda sodowa mi nie uderzyla do glowy bo sie nikomu nie chwale ani mnie to nie obchodzi co inni maja a co ja mam. Jestem szczesliwy z tym co mam i nie moge sie doczekac nastepnego wyjazdu z plecakiem lub kupieniu nowej biezni do domowej silowni.

Ale wiem ze z boku to ja jestem jakims bledem bo wszyscy szukaja "drugiej polowki" i kazdy z nich chce sie wygadac i byc zrozumianych. Dziewczyny to juz w ogole nie moga pojac jak wysoki, bogaty i przystojny trzydziestodwulatek moze nie chciec miec dziewczyny. A ja nie rozumiem po co sobie nakladac pracy? Nasz czas na ziemi jest limitowany, a juz przez zaglade klimatyczna to juz w ogole i nawet skrocony to po co tracic czas. I wiem ze niektorzy moga byc zniesmaczeni ze mowie o zwiazkach jako "strata czasu" ale chyba jestem jakims stoickim aspergerem i po prostu nie widze tego wszystkiego. Dobra, koniec tego dobrego, ide pograc w Warzone.

#pytanie #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #zwiazki i chyba #antynatalizm ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6175026ea9dd58000aaf1825
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy mozna byc przegrywem z wyboru? ...
źródło: comment_163506802288gUMAsfj6FzegSGSyGwIR.jpg
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: po prostu wylamujesz się typowemu schematowi kobieta mężczyzna dom i dzieci.
Teraz jest całkiem sporo hipsterów i singli z wyboru (rozne powodu czasem praca ważniejsza, czasem szkoda energii na relacje) ale pewnie ich nie spotykasz. Może nie spotkałeś jeszcze niezależnej dziewczyny która miałaby podobne podejście albo mądrej która by Cię zaintrygowała a może tak jak napisałeś nie potrzebujesz tego
CzarodziejskiPan: @ŻarliwyMichał

Nie rozśmieszaj mi nerek.
O, to tutaj masz normalnego gościa, duszę towarzystwa:
[opis odnośnika](https://www.wykop.pl/link/6341357/skazany-za-smierc-dwoch-dziewczynek-baluje-zamiast-odsiadywac-kare/
)
Jak to towarzystwo normalsów wytłumaczy wszystko byle się zabawić - skoro żyjemy w stadzie to nie możesz oceniać nas jako chorych choćbyśmy robili największe świństwa, a osoba stojąca z boku, nie robiąca nikomu krzywdy ma zaburzenia osobowości.
Dobre xD

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua