Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 72
@NVX78: ehhh. W Niemczech w każdym zakładzie pracy jest obok dozownika z mydłem dozownik z odkazaczem. I to nawet przed zarazą tak było. Czy to dobre? Nie wiem. Ale na pewno pomogą zwalczać WZW.
  • Odpowiedz
I potem musisz robić fikołki otwierając drzwi łokciem czy kolanem. To jest przerażające jak dużo kolesi wychodzi z publicznych kibli nawet nie patrząc w stronę zlewu. Mam wrażenie, że nawet pandemia nic w tej kwestii nie zmieniła, bo widzę tak samo dużo tych świń co przedtem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
@NVX78: od kiedy zaczął wrzucać jakieś foliarskie gówno na kanał usunąłem suba. Szkoda, że autor okazał się debilem, bo kilka wniosków z różnych wypadków wyciągnąłem i udaje mi się przewidzieć który kierowca na drodze będzie coś odwalał głupiego
  • Odpowiedz
@rysownik: Odsubowalem go miesiące temu gdy typ zaczął wrzucać filmy jak łazi po punktach szczepionkowych i robi afery pielęgniarkom. Szkoda ze tak się stoczył, bo lubiłem ten kanał, ale gość z kanału o samochodach robi sobie folwark do promowania swoich własnych upośledzonych fobii.
  • Odpowiedz
@NVX78: Ja pamietam, ze przed pandemia na palcach jednej ręki mogłam policzyć ludzi, którzy wchodząc do biura szli myć ręce, wiec takie zachowania jak u tego dzbana mnie nie dziwią XD
  • Odpowiedz
  • 30
@NVX78 z tego co widzę to ostatnie polskie drogi były wstawione 3 miesiące temu. Od tego czasu spamuje jakimiś szurskimi wysrywami xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@NVX78: odSUBowalem ten kanał przez mieszanie zdazen drogowych z kowidem. Koleś wykorzystuje kanał do szerzenia swoich wizji które nijak się nie kleją z motoryzacja.
  • Odpowiedz
Ja pamietam, ze przed pandemia na palcach jednej ręki mogłam policzyć ludzi, którzy wchodząc do biura szli myć ręce, wiec takie zachowania jak u tego dzbana mnie nie dziwią XD


@somskia: ja mam od pewnego czasu obrzydzenie do jednego z moich przełożonych (D-level) którego dwa razy widziałem wychodzącego z kibla bez mycia rąk. Ok, raz rozumiem zdarza się czasem - człowiek się spieszy bo zostawił czajnik na gazie czy coś,
  • Odpowiedz
@megawatt większość mężczyzn w Polsce nie myje rąk. Pracowałem w takim miejscu, że dosłownie patrzyłem ludziom na ręce i na dużej próbie badawczej to określam
edit: jak jest z kobietami nie wiem, bo wc damskiego nie patrolowałem
  • Odpowiedz