Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kacor87: @Frasad: Totalną głupotą jest używanie płynu do dezynfekcji gdy mamy dostępny zlew z mydłem który równie dobrze usunie zarazki a przy okazji nie wysuszy wam skóry.
Płyny do dezynfekcji wprowadzono po to by używać ich w miejscach publicznych szybko i sprawnie bez potrzeby dokładnego mycia w umywalce której może akurat w danym miejscu nie być publicznie dostępnej.
Pamiętajcie, że one nie są obojętne dla skóry którą, ze względu na
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@kacor87: @Frasad: Totalną głupotą jest używanie płynu do dezynfekcji gdy mamy dostępny zlew z mydłem który równie dobrze usunie zarazki a przy okazji nie wysuszy wam skóry.

Płyny do dezynfekcji wprowadzono po to by używać ich w miejscach publicznych szybko i sprawnie bez potrzeby dokładnego mycia w umywalce której może akurat w danym miejscu nie być publicznie dostępnej.

Pamiętajcie, że one nie są obojętne dla skóry którą, ze względu na
@NVX78 weźcie sobie wyobraźcie, że taki typ prowadziłby swoje wojenki np w szpitalu onkologicznym albo neanatologicznym, gdzie byle zarazki mogą poskładać pacjentów
@NVX78: Pamietam jak jakiś czas temu był jeden z jego filmików na głównej który no miał coś tam szalonego udowadniać. Skomentowałem że no nieźle że filmiki naczelnego szura są wykopywane z płomieniem na co jeden z miłych obrońców życia i zdrowia odpisał mi, że takich jak ja by odstrzelił ale mu prawo nie pozwala niestety.. mili to ludzie :)
@Recydywa: taki organizm od rana nie myje rąk. W międzyczasie przywita się z kilkoma osobami podaniem ręki, zje śniadanie, obiad, pójdzie kilka razy do kibla, pożegna się z kilkoma osobami podaniem ręki, pójdzie do sklepu i po całym dniu pierwszy raz umyje ręce za pomocą myjki myjąc naczynia do obiadu lub biorąc prysznic. O ile i to robi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mi kiedyś ex kumpel mowil, ze myje ręce przed pójściem sikać bo on dotyka swojego penis i przenosi na niego zarazki. A po wyjściu nie trzeba bo dotykałeś swój penis


@fstab: kurde, niegłupie

ale chyba nie jest twoim exkumplem tylko z tego powodu?