Wpis z mikrobloga

Startowal ktos trem champion od zizariana? Jestem w 6 akcie i ledwo zipie. Mam mase wyjebek i to nie przez resy tylko przez zalosnie slaby dmg. Na zeszlej lidze gralem trapami i moze 10 wyjebek na 10 aktach, a tutaj juz ponad setka. Ale juz ciul z wyjebkami, ma ktos pomysl jak podbic jakos dmg? Nie chce zaczynac od nowa, a obecnie mam problem z bossami z questow przez ten cienki dmg, zaden chaos mi nawet nie dropnal ani alchem i szczerze to jestem zalamany. To jest moj najgorszy starter od kiedy gram w poe, a juz troche lig nagralem.
#pathofexile
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@imixiu: ale ja nie zmieniam, po prostu inny poszukam innego tutoriala do nadal toxic rain champion gdzie np. podpowiadaja inne drzewko, inne gemy itd.
  • Odpowiedz
@Jasak: ta sama uwaga co wyżej, nie wiem, kto wymyślił void manipulation, skoro vicious projectiles ma DUŻO większy bonus, do tego jest tańszy. Podobnie faster attacks, to spala manę jak szalone, a do clearu nie jest potrzebne. Lepiej skill effect duration, co zwiększy dps strzału o połowę, niż zadać o 30% więcej strzałów.

DPS masz pod "deals xxx chaos damage per second", druga linijka jak najedziesz myszką na skilla, bez
  • Odpowiedz
@imixiu: Łooo panie, tak bardzo słabego eq to dawno nie widziałem (ʘʘ)
Ogólnie twoimi problemami są:
- mała ilość życia
- praktycznie brak resów
- itemy ze statami które praktycznie ci nic nie dają lub nie mają w ogóle statów
- Łuk z attack speedem 1.2 bez żadnych statów(a ten skill właśnie polega na skalowaniu attack speeda jak się da - więcej razy wystrzelisz = więcej
  • Odpowiedz
@Darknov: No na aktach pomijam zawsze i po fabule skupialem sie na kompletowaniu gemow itp. Na traperze czy minerze to wychodzilo bez problemu, ale tutaj.. Jest tragedia. Ze resow nie mam to wiem :P Bardziej chodzi o dps i bicie bossow 5min. Dzieki za wskazowki, na pewno z nich dzis skorzystam :D
  • Odpowiedz
@Oczymtydomniemowisz: W takim razie mozesz mi napisac, co mam wyczarowac, aby mi dps znaczaco podskoczyl? Bo ja nie mam problemu z umieralnoscia, padam, nie mam resow i ho, zrozumiale. Ale bicie bossa 5min to jakis niesmieszny zart. Koledzy wyzej dali mi wskazowki i bede probowal od vendora kupic ten luk, na ten moment stoje w miejscu bo dps nie pozwala mi isc dalej, a poza 1 chaosem i 2 altami
  • Odpowiedz
@imixiu: no to powinno mieć największego kopa. Ideałem byłoby zrobienie tego łuku na +bow skills, ja sobie biegam pod koniec a3 z łukiem na 2 link (toxic+mirage), ale przez to, że ma +1 skill jest lepszy od 3 linków, a może nawet 4 linków.
  • Odpowiedz
@imixiu: a. jeszcze jedna rzecz. Champion ma w sumie tak kosmiczną przeżywalność, że można olać te nodki od suppress spell damage i zamiast tego iść w zwiększenie kopa toxic arrow, czyli od ballistics jak idziesz do góry, to ciągniesz dalej aż do coordination, stąd jedna gałąź do entropy w prawo, druga przez blood siphon do trickery
  • Odpowiedz
@imixiu: ale to żadna tajemna wiedza, to, że vicious projectiles daje większy bonus od void manipulation masz w opisie gema, podobnie jak logiczne jest to, że 50% dłuższy czas działania skilla = 50% wyższe obrażenia, co jest lepsze od 30% częstszego ataku i dodatkowo oszczędza manę. Prosta matematyka.

No i to że w tej lidze mało gram nie oznacza, że np nie dociągnąłem 15 różnych postaci do map w poprzedniej.
  • Odpowiedz
@imixiu: ja startowałem i nie miałem żadnego problemu żeby przejść akty. Na bossach stawiasz ballisty i spamujesz zwykłym TR. Nie wiem jaki masz już lvl ale polecam na start map kupic sobie 4l quill rain (jest mega tani) lub bow z minimum 1.5 APS i +2 to level skill bow + ewentualnie jakiś damage over time.

Luknij sobie na profil Ziz na stronie głównej on tam np. poszedł pod dmg
  • Odpowiedz
@ObiVanKenobi: Dzieki, no na razie despaira na aktach nie uzywam, zawsze chcialem szybka ta fabule przeleciec najnizszym mozliwym kosztem. Teraz mam quill raina i jest duzo lepiej i zamienilem voida na vicious. Jaki masz nick w grze, moglbym czasami jakies pytanie na gierce zadac?
  • Odpowiedz