Wpis z mikrobloga

  • 25
#praca #oswiadczenie #nuda

#taxicoolstory #bordo

Siedzę w agencji. Towarzyskiej zresztą.

Klienci się bawią a bordowy pije kawę oglądając striptiz. Nie uwierzycie jakie to już nudne.

Przed wyjazdem były ostre negocjacje cenowe a teraz muszę patrzeć jak klienci stawiają "dziewczynom" drinki po 5 dzyszek.

Żona taksówkarza to jedyna kobieta, która mówi do wychodzącego do pracy męża: Żebyś Ty dziś do burdelu trafił:)
  • 20
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pokrakk: AMA taxi już ktoś robił. Musiałbym wziąć wolny dzień a Zus mi na to nie pozwala:(

Nie wyjaśniłbym dużo. W zbyt małym mieście jeżdzę. Obserwuj tagi. Czasem coś wrzucę jako ciekawostkę.

Dlaczego usunąłeś koment?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Numer1: Nudno nie jest ale zarobki to legenda, chyba że masz jakiś układ z firmą, hotelem...

To jest (nie)normalna ciężka i czasochłonna robota. Społeczeństwo ma do zatankowania swoje auta i na taxi już brakuje. Naszą usługę łatwo zastąpić np: spacerem:P
  • Odpowiedz
@taxi20: Ile już tak jeździsz i czy trafiłeś kiedyś na klienta ( bogatszego ) który podsunął Ci np. pomysł na biznes..etc.. zawsze mnie to zastanawiało czy będac taksówkarzem można na takich ludzi trafić :P
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Numer1: Nikt Ci nie da pomysłu na pewny biznes.

Ale fakt: jakieś koneksje się z czasem wyrabia i to czasem skutkuje jakimś groszem. Ale to tylko okazjonalne bonusy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 13
@Numer1: #taxicoolstory

Miałem kilku bogatych klientów:)

Kiedyś np. trasa, tankowanie a klient do mnie: ze mną na LPG nie będziesz jeździł. Wyjął zlotą kartę i zatankował mi Vpowera do pełna! Pasat B3 miał 90 litrowy zbiornik:)
  • Odpowiedz
@taxi20: heh, tez mi kiedys gosc zatankowal do pelna, bo sie bal ze nie dojedzie bo wskazowka lezala na "zero" - wskaznik paliwa nie dzialal ale on wiedzial lepiej :P niestety weszlo tylko ~20 litrow a facet jechal jakies 15km, ale z pijanym koksiarzem sie nie kloci zbyt dlugo, wiesz jak jest.
  • Odpowiedz