Wpis z mikrobloga

Kojarzycie kogoś takiego jak Borkos?
Gościu od 30 lat jest ratownikiem medycznym. Jeździ na karetce ratować ludzi. Rok temu za własny hajs kupił sobie motor i zrobił z niego motoambulans. Po pracy na karetce wsiadał na ten motor i jako wolontariusz (czyli za darmo) jeździł ratować ludzi by odciążyć tych którzy pracują na karetkach - bo mają w #!$%@? roboty. Dla tych co się będą czepiać - tak, wiem że ma Patronite.
Jakoś tydzień temu jechał swoim motoambulansem do kolejnego zdarzenia, babka zajechała mu drogę i gostek skończył w szpitalu z połamanymi nogami, ręką i czymś tam jeszcze. Ogólnie cały czas jest w śpiączce, miał dwie operacje a trzeciej nie mogą zrobić bo jego stan jest ciężki.

Niby sytuacja podobna - dwóch typów leży w śpiączce w szpitalu. Ale jak porównuję jedną sytuację do drugiej i widzę na instagramie jak ktoś się sra i #!$%@? kocopoly, że karetka jechała aż 30 minut do typa, który sam na własne życzenie wziął udział w jakimś gówno-programie gdzie za darmo okładają się po pyskach to qrva iks de. Ludzie którzy to piszą są chyba z innej planety.
#punchdown #famemma
  • 30
@SlepyBazant: ty masz prawo jazdy? miałeś szkolenie z pierwszej pomocy? uczyli cie jakie informacje się podaje podczas wzywania karetki?

Nie chodzi o to czyja jest wina tylko jakie są objawy i stan poszkodowanego.
Przeczytaj oświadczenie PunchDown. Waluś był przytomny ALE ludzie którzy z nim byli zauważyli że coś jednak z nim nie tak. Nie mają rentgenu w rękach więc nie wiedzieli, że ma krwiaka.
Masz jedną karetkę do dyspozycji i dwa
@basilur: Takie życie, są równi i równiejsi, a w tym przypadku bardziej medialni. A co do przyjazdu karetki to nie ogarniam dlaczego sami nie zawieźli go do szpitala, w przypadku imprezy masowej przecież muszą zapewnić przynajmniej jeden taki zespół wyjazdowy, do 5000 uczestników nie musi być chyba specjalistyczny z lekarzem z tego co pamiętam. Określa to ustawa o imprezach masowych i rozporządzenie ministra zdrowia, ale jakie niestety nie pamiętam, uczyłem się
@JanuszAndrzejNowak: 90% twoich wpisów to prośby o rady, polecenie czegoś lub wytłumaczenie czegoś czego ty nie rozumiesz - wszystkie te prośby zadawane randomowym osobom na portalu ze śmiesznymi obrazkami i ty mnie pytasz kim ja jestem żeby komuś coś radzić? Człowiek który ma problem z samodzielnym myśleniem i podejmowaniem decyzji? Ha ha ha ha ha ha ha XD
90% twoich wpisów to prośby o rady, polecenie czegoś lub wytłumaczenie czegoś czego ty nie rozumiesz - wszystkie te prośby zadawane randomowym osobom na portalu ze śmiesznymi obrazkami i ty mnie pytasz kim ja jestem żeby komuś coś radzić? Człowiek który ma problem z samodzielnym myśleniem i podejmowaniem decyzji? Ha ha ha ha ha ha ha XD


@basilur: Polecam kurs czytania ze zrozumieniem, nie pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡