Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fuechsinn: tej afery Gruszka92 to nie było, że nagrał kamerką samochodową jak jakiś typ coś o--------a na drodze a potem to zgłosił? Czyli właściwie dzień jak co dzień na mirko i nie wiem o co afera.
  • Odpowiedz
@Sandrinia: Nie tak dawno było coś z miodem.

Wspólnie z rodziną prowadzimy miniaturową pasiekę na mazurach (ok 4500 uli). Z racji tego, że miodobranie idzie pełną parą i kręcone jest codziennie organizuję rozdajo. Zwycięzca otrzyma 4 duże słoiki świeżo wykręconego miodu gryczanego.


https://www.wykop.pl/wpis/59554421/pamietacie-zeszlotygodniowe-rozdajo-z-miodem-o-to-/
https://www.wykop.pl/link/6221485/afera-rozdajo-czy-sa-osoby-poszkodowane/
  • Odpowiedz
@Sandrinia: Przeleciałem pobieżnie posty powyżej i nie znalazłem jednej afery, którą jeszcze pamiętam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mianowicie użytkownik o nicku @mar111cin wstawił nagranie z jakimś Szeryfem w BMW. Później szeryfa ktoś powiadomił i gość wstawił na swój YT filmik, że on znajdzie tego Marcina xD

Jeszcze później nagrywał na jakimś parkingu i pod starą pracą
  • Odpowiedz
@EdekMoczygeba: pamiętam! Jak znajde to zawołam :)
Nie widziałem tu akcji "MisteriusowyBot" z okolic 2015, co bot łączył dwóch użytkowników gadu-gadu i zmieniał im końcówki na żeńskie, każdy z nich myślał że gada z babą. Były też jakieś wkręty że ktoś wszedł w nocy do łazienki z kartką "białek jest król dżungli i elfik też" bo myślał, że nudesy dostanie. Ta fota wtedy latała po mirko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sandrinia: była mikro afera chłopa od sztucznych choinek, za bardzo się otworzył i ktoś mu pod dom przyjechał i odwalał maniane( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sandrinia ja pamiętam jeszcze cały cykl mikroblogera u Oskarka87 czy coś takiego xd zaczęło się od tego żenty wrzucał pewniaczki pod kupony z jakichś tajnych grupek które kilka razy nawet siadły, przez heheszki, a skończyło się na tym że wykopki psychofani zaczęli go stalkować gdy chciał zdawać prawo jazdy na moto, dopingując jako widownia, przez co uwalił xdd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Sandrinia:
Jak to możliwe, że nikt nie napisał o Axelio, który pobił Miecugowa podczas programu live w TVN24 na Woodstocku? Wcześniej miał jakiś zatarg prawny z Zanussim (reżyserem), potem jakaś sprawa z jego dziewczyną, która popełniła s---------o. Działał przy Kononowiczu i Konfederacji, a w ostatnim czasie zrobił twista i z mrocznego kuca i stał się rozowowlosym jutuberem.
  • Odpowiedz