Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sandrinia: pierwszy wyciek zdjęć elfika, I was there, 3000 years ago

@t3m4: ale jaki wyciek zdjęć, jak go jej świecenie gola dupa bylo na stronie fotografa w internecie publicznie dostępne i ona tylko dostała bólu dupy jak ktoś zaczął je tu prostować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sandrinia: Willa Karpatka, rurka w silniku, Axelio czyli człowiek afera, dużo tego było

@Zjem_Ci_nos: o panie axelio to był człowiek mem, jak nie kandydował razem z kononiwiczem, to #!$%@?ł Miecugowowi, albo opisywał historie jak z kwiatami stopem jakimś tirem jechał do wybranki i potem wracał ze złamanym sercem.
Szkoda że już nie tostuje. Dobry to był lolcontent.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sandrinia: Afera z #wykopaka świąteczną. Co jakiś mirek dostał beznadziejne prezenty
I afera z mirabelką ( nie pamiętam nicku ), która brała kasę na zrobienie projektu, odwlekała go w czasie a potem nie chciała oddać kasy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sandrinia: była jeszcze afera, gdzie się moderacja ostatecznie zesrała i usunęła znalezisko które miało chyba z 8k plusów, z materiałem z jakiej imprezy w Gdańsku gdzie dziewczyna, to była impreza dla singlow?, Mówi że bardzo kocha swojego chłopaka i go pozdrawia (Kamil?), A potem ujęcie jak namiętnie tańczy z mokebe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jeszcze zanim wprowadzono mirko, jeden z bardziej aktywnych wykopków zaczął wkręcać reszcie, że przechodzi raka w ostatnim stadium. @BoskiKwikMądrości się nazywał czy jakoś w tym stylu. Był na tyle bezczelny, że przestał być aktywny na jakiś miesiąc, po czym wrzucił znalezisko o swojej śmierci (pisane w jego imieniu przez brata).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@trujanaszynach: co się w ogóle z fojerem dzieje? Dalej rucha Azjatki na Bali? ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Sandrinia: cala historia z leszke na wykopie to były najlepsze czasy, afery zbożowe, do tego Multikonta zakładane przez rumuna z IBM

@smieszki_na_pelnej: fojer to został pantoflem odkąd się z tamtą jaryba związał i świadomie "skasował" swoją przeszłość.
  • Odpowiedz
@MasterYoda:
To było chyba z 10 lat temu (chodziłem jeszcze do liceum), nie bylo jeszcze mikrobloga i ludzie dużo gadało w komentach na wykopach w wykopalisku. I byłem mega głupi :)
Na Wykopalisku pojawił się też pomysł żeby wkręcić teochę polskiego internetu i resztę Wykopu w to że na naszej klasie pojawiły się konta premium - NKGold, które pozwalają na ekstra akcje itp.
Więc na wykopalisku był jeden wykop, który był bardzo wysoko, ale nie miał wchodzić na główną - tylko powiadamiać w komentarzach o tym "pranku".
Akcja była dla mnie wtedy super śmieszna i bardzo się wkręciłem, żeby ją uautentycznić, stworzyłem aukcję na allegro ze sprzedażą "nkgold" (miałem jednak tyci tyci rozumku i pisałem o tym że na sprzedaż jest faktycznie tylko plik jpg do wklejenia na swój profil na nk.pl a nie faktyczne konto premium).
No i założyłem stronę/sklep nkgold.pl, oczywiście też
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Werian89: oj, to faktycznie dość niewinna akcja która mocno się rozkręciła. Pewnie masz flashbacki jak widzisz na mirko "obrazek dostępny tylko dla użytkowników Mikroblog+".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FrasierCrane:

ale jaki wyciek zdjęć, jak go jej świecenie gola dupa bylo na stronie fotografa w internecie publicznie dostępne i ona tylko dostała bólu dupy jak ktoś zaczął je tu prostować.

Z tego co pamiętam, gdy sprawa zdjęć wypłynęła, to początkowo nic nie zrobiono. Dopiero potem przy jakiejś pobocznej aferce z administracją (nie pamiętam jakiej) użytkownicy postanowili się odegrać i zaczęło się rozpowszechnianie tych zdjęć, za co poszły bany, a
  • Odpowiedz