Wpis z mikrobloga

Dziwne, że jeszcze nikt nie wspomniał, chociaż faktycznie była to raczej mikroinba - jeden koleś rozkręcił aferę, że jechał crossem i gość się w niego wpierdzielił z podporządkowanej, po czym niedługo później pojawiło się nagranie z kamery samochodowej przypadkowego świadka zdarzenia, na którym było widać, że kretyn leciał poboczem i sam wpadł w samochód xD nie pamiętam już nazwy usera, ale poszczekał chwilę pod wpisem z tym nagraniem i szybciutko usunął konto
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Sandrinia: była afera z mirkiem, ktory twierdził że ktoś go skasował jak jechał motorem, a inny mirek wrzucił wideo nagrane przypadkowo wideorejestratorem jak ten pierwszy wyprzedzał auta poboczem czy jakoś tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Sandrinia: na mnie wrażenie zrobiło może nie inba, ale świetnie zrobiona zarzutka gościa, co ponoć urządził rytualne morderstwo jakiejś dziewczyny i westalki opisywał.
Kurła, całą noc nie spałem bo gościu zdawał relacje a to jak jest pod jakimś kościołem, a to zdjęcie z ciałem dziewczyny leżącej w pentagramie... Oj, działo się wtedy...
Ma ktoś może linka do tej historii?
  • Odpowiedz