Wpis z mikrobloga

Witajcie Miruny, mam problem z routerem wifi TP-LINK Archer C6 AC1200. Chodzi mianowicie o to, że codziennie o różnych godzinach potrafi zrywać połączenie internetowe na wifi i na kablu. Przez dosłownie 2-3 minuty nie ma internetu i później wraca wszystko do normalności. Nie powiem dość #!$%@?ące. Teraz siedzę na routerze Tenda AC5 i nie mam absolutnie żadnych problemów, tylko prędkość internetu po kablu spadła do 100 Mb/s z powodu limitu sprzętu. Ktoś miał tego TP Linka i miał podobny problem? Pozdrawiam

#kiciochpyta #internet
Pobierz grubY_0936 - Witajcie Miruny, mam problem z routerem wifi TP-LINK Archer C6 AC1200. C...
źródło: comment_1634996418DetsdkPPOADM4lFjFBPJ9B.jpg
  • 34
@grubY_0936: ok, w takim razie zajrzyj do panelu administracyjnym routera, a konkretnie do zakładki Advanced -> System Tools -> Firmware Upgrade i podaj aktualną wersję oprogramowania.

Wersja sprzętowa V2 tego routera ma wsparcie projektu OpenWrt, więc w ostateczności możesz się pokusić o wgranie tego oprogramowania, ale trzeba być świadomym tego co się robi bo można w łatwy sposób "uceglić" sprzęt.