Wpis z mikrobloga

@Phyrexia: Pismo wygląda na co najmniej ~14-16 lat. Kaloryfer też raczej tak wysoko nie stoi - wydaje mi się, że ten gaz jest dla jasności dodany.

Ogunie podejrzewam fejka; w pełni świadomego swoich bezbeckich czynów nastolatka lub coś w tym stylu. Wątpię w patologię rozumianą w standardowym znaczeniu.
  • Odpowiedz
@NaopaK: @Phyrexia: Za każdym razem jak widzę ten obrazek mam ochotę opowiedzieć jego historię i chyba przyszła na to pora. Może zawiodę niektórych ale nie jest to dzieło jakiegoś dziecka z podstawówki, tak samo jak uwaga nie jest dziełem nauczycielki. Zrobiło to moich dwóch kumpli z klasy z technikum, na lekcji polskiego z nudów jeden zaczął rysować głupi rysunek i z kolegą z ławki wymyślali i dorysowywali kolejne elementy, na
  • Odpowiedz
@NaopaK: ja #!$%@?, kolejny b8 w gorących.

1. Serio, dziecko zapisuje treść zadania? Takie rzeczy robiło się dopiero przy zadaniach obliczeniowych.
2. Treść tego zadania jest idiotyczna. Czemu to jest rysunek? Było tam polecenie narysuj? Dlaczego ktoś wogóle zadał dziecku takie prowokacyjne pytanie?
3. Wisienka na torcie: nauczyciel napisał na pracy ucznia że ma sie stawić z rodzicami razem z datą itp. Czaicie to? Zamiast podejść do ucznia, porozmawiać z nim,
  • Odpowiedz
@Plp_: ale się zesrałeś xD ale dobra, już Ci odpiszę

1. Serio, dziecko zapisuje treść zadania? Takie rzeczy robiło się dopiero przy zadaniach obliczeniowych.

Tak, u mnie zwykle zapisywało się treści zadania, jeśli były dyktowane (bo można zapomnieć)

2. Treść tego zadania jest idiotyczna. Czemu to jest rysunek? Było tam polecenie narysuj? Dlaczego ktoś wogóle zadał dziecku takie prowokacyjne pytanie?

Bo se tak gimbus wymyślił i zamiast napisać, narysował obrazek dla
  • Odpowiedz
Nauczyciele sprawdzają takie prace zwykle po godzinach. W jaki sposób miałby podejść do gówniarza kiedy ani on ani dzieciak nie byli w szkole? xD


@NaopaK: jak to #!$%@? nie byli w szkole?! Tam masz r. 2013 debilu xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NaopaK: mam dziecko dopiero w przedszkolu ale już się cieszę na rozmowy z nauczycielami w szkole xD póki młody nie zesra się nauczycielowi na samochód, będę go bronił. XD
  • Odpowiedz