Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siodlo111: chyba chodzi o tego dziennikarza TVNu co umarł jak wybuchł gaz w jego kamienicy, parę dni wcześniej była jakaś afera chyba pośrednio związana z Piechocińskim i się spytał się on nazwisko tego dzienikarza który to nagłonił i chyba to nawet on sam się przyznał do tego.

Mogłem coś pokręcić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
Eh widze ze zebralo sie sporo atencji pod moim shitpostem a bede szczery z wami wiec sprostuje ze chodzilo mi o afery ktore byly za rzadow po-psl, rozne dziwne rzeczy o ktorych politycy niechetnie sie wypowiadali typu smierc leppera i grasującego wtedy seryjnego samobójcy, bo smierc leppera to nie byla odosobniona rzecz, jakies dziwne niewyjasnione uklady o ktorych sie powszechnie mowilo w tamtych czasach. Ogolnie temat jest zbyt odlegly dla mnie aby poswiecac wolny czas by to teraz próbować udowadniać, jednoczesnie mam w swiadomości obecne ogólne uprzedzenie spolecznosci wykopu do pisu i "prawicowych mediów", ktore wtedy były "tym obnażającym patologie", a nie jak teraz "oprawcą", więc wole sobie oszczedzic czasu bo to nie ma sensu dla mnie - nie jestem tym zainteresowany na tyle by okreslac sie specjalistą, prędzej obserwatorem owczesnej sceny politycznej z perspektywy nastolatka.
Dla chetnych polecam wlasnie zaczac poszukiwania od tych niewyjasnionych samobójstw dosc waznych ludzi i czym zajmowali sie przedtem.

Seryjny samobojca to okreslenie ktore wlasnie urodzilo sie za rządow po-psl wiec nie dziwdzie sie ze tak mi sie utarło w rozwijającym sie mózgu xD
W dodatku pamietam jakies kompilacje wypowiedzi roznych politykow wladzy, miedzy innymi piechocinskiego ktory naprawde groznie wtedy wygladal gdy byl pytany przez dociekliwych reporterów.
Ja jestem memiarzem a nie politologiem.
Hrrr_tfu - Eh widze ze zebralo sie sporo atencji pod moim shitpostem a bede szczery z...

źródło: comment_1634983331rZmPE069eK5PXrpo5ODPfN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@marcaj: @Ciapatus: umiesz jeden z drugim czytac ze zrozumieniem? Bylem nastolatkiem jak to sie dzialo XD teraz sie tym nie interesuje
Ps: troche za bardzo sie wplataliscie w te wojenki ideologiczne prawica vs lewica i bardzo latwo szufladkujecie ludzi
  • Odpowiedz
@Hrrr_tfu: stary, oskarżasz człowieka o jakieś mafijne powiązania w pierwszym komentarzu, a potem gdzieś tam na 3 stronie dopowiadasz, że możliwe że jednak nie, ale był w PO więc niewiadomo xD
Weź już nic nie pisz.
  • Odpowiedz
@Hrrr_tfu: haha typowy wykopek, któremu starzy (którzy też się za bardzo nie interesują) wpajali, że PO-PSL to mafia, a Tusk to w ogóle Niemcem jest xDDD Ale jak cię ktoś zapytał o jakiekolwiek szczegóły, to uja potrafisz powiedzieć, bo tyle też się znasz xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hamskloss: @marcaj: @Alex_mski:
Co to jest shitpost?
Also:
Kto tu jest tym slynnym typowym wykopkiem?: przeczytaj ze zrozumieniem moj post z wyjasnieniami. Jak tego nie rozumiesz to nie pomoge wam w zaden inny sposob. Zawijam rogala z tego thredu bo mam inne sprawy na glowie niz rzucac grochem o sciane elo
  • Odpowiedz