Wpis z mikrobloga

Wynajem 100m2 mieszkania w tych drapaczach chmur kosztuje mniej niż 1800 zł za miesiąc. Więcej info w tym filmie

Mój główny kanał YouTube gdzie publikuje filmy na temat Chin. Mój drugi kanał YouTube gdzie publikuje filmy z mojego życia codziennego w Chinach. Mój autorski tag: #tosachiny
#skyscrapercity #nieruchomosci #wynajem #deweloperka #budownictwo #urbanistyka #evergrande
LuckyStrike - Wynajem 100m2 mieszkania w tych drapaczach chmur kosztuje mniej niż 180...

źródło: comment_1634938683mWyfJEgj7P5r2nFIW5vpGN.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LuckyStrike: W każdy poniedziałek pomiędzy 10:00 a 13:00 CET na tłiterze. Przyjmowane są jedynie wnioski w postaci zdjęcia znaku dymnego z ogniska rozpalonego z drewna brzozy błękitnej. Nie ma lekko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
jak tam rynek deweloperski? Dziś czytałem że nikt nie chce kupować od #evergrande a ogólnie duplo o kilkadziesiąt procent


@widmo82: zobacz film z mojego wpisu jest tam wywiad z Polakiem który dużo zarobił na nieruchomościach w Chinach. Jak masz jakieś pytania to zostaw komentarz pod filmem na YouTube. W poniedziałek nagrywamy video ama gdzie odpowiemy na wszystkie pytania. A jak chcecie wierzyć w to co wam zachodnie media
  • Odpowiedz