Wpis z mikrobloga

Wynajem 100m2 mieszkania w tych drapaczach chmur kosztuje mniej niż 1800 zł za miesiąc. Więcej info w tym filmie

Mój główny kanał YouTube gdzie publikuje filmy na temat Chin. Mój drugi kanał YouTube gdzie publikuje filmy z mojego życia codziennego w Chinach. Mój autorski tag: #tosachiny
#skyscrapercity #nieruchomosci #wynajem #deweloperka #budownictwo #urbanistyka #evergrande
LuckyStrike - Wynajem 100m2 mieszkania w tych drapaczach chmur kosztuje mniej niż 180...

źródło: comment_1634938683mWyfJEgj7P5r2nFIW5vpGN.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
To nie są drapacze chmur. Drapacz chmur wystaje ponad chmury - to są zwykłe wieżowce


@LordAxe82: budynki powyżej 150 metrów wysokości (akurat te mają po 60 pięter) są klasyfikowane jako "drapacz chmur"
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Zaklinanie rzeczywistości nic nie zmieni - to są wielkopłytowe wieżowce rodem z PRL na sterydach. Skyscraper to jest ponadprzeciętny standard. Niestandardowa elewacja. Zobaczyłbyś New York albo Chicago byś wiedział o czym mówię.
  • Odpowiedz
@LordAxe82: skyscraper to budynek powyżej 150 m a te standardy to nie wiem skąd wziąłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) i kto tu zaklina rzeczywistość? rozumiem że najwyżej byłeś na tarasie PKiN ale mamy 2021 i świat się zmienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak tam rynek deweloperski? Dziś czytałem że nikt nie chce kupować od #evergrande a ogólnie duplo o kilkadziesiąt procent


@widmo82: zobacz film z mojego wpisu jest tam wywiad z Polakiem który dużo zarobił na nieruchomościach w Chinach. Jak masz jakieś pytania to zostaw komentarz pod filmem na YouTube. W poniedziałek nagrywamy video ama gdzie odpowiemy na wszystkie pytania. A jak chcecie wierzyć w to co wam zachodnie media
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Czy jako inżynier budownictwa znalazłbym pracę w chinach jedynie z językiem angielski? Na jaki standard życia mógłbym liczyć? Czy stać by mnie było właśnie na takie mieszkanie?
  • Odpowiedz
Sears Tower, Chicago. To mój top. I standardy wziąłem z US, gdzie nikt by takiego gówna nie postawił, a co dopiero nazwał drapaczem chmur.


@LordAxe82: Sears Tower to piękny budynek do którego mam sentyment bo jako dziecko miałem jego figurkę... od cioci z hameryki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie miałem okazji odwiedzić tego zabytku więc zazdroszczę. Mój top to Guangzhou CTF. Jeśli chodzi chodzi o standardy
LuckyStrike - > Sears Tower, Chicago. To mój top. I standardy wziąłem z US, gdzie nik...

źródło: comment_16349689116Y18P8d65Vuqg9rPHyFnZK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@LuckyStrike:
1. Mój top w sensie że najwyższy budynek w którym byłem koleżko. Także podjazd z pałacem kultury Ci nie wyszedł.
2. Rozmawiamy o paskudnych wielkopłytowcach ze zdjęcia, które drapaczami chmur nie są. To po prostu wysokie, obskurne budynki.
3. Poniżej definicja drapacza chmur którą wykładają na architekturze:
Drapacz chmur - drapaczem chmur można nazwać budynek, który otrzyma certyfikat od LordAxe82 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
definicja drapacza chmur którą wykładają na architekturze:

Drapacz chmur - drapaczem chmur można nazwać budynek, który otrzyma certyfikat od LordAxe82


@LordAxe82: gdzie należy składac wnioski?
  • Odpowiedz