Wpis z mikrobloga

@FisioX: Ale nigdzie nie napisałem, że mi się to nie podoba, tylko po 200 godzinach w Valhalli mam swoje zdanie. Główną mapę fajnie się biega, ale dodatki, rzeczne rajdy to recykling. I się nudzi. Odyssea jest lepsza i tyle, nawet Origins jest lepszy. Obydwie części mają lepsze dodatki.
@DJtomex: oj mam 20h w oddysey i jestem zadowolony. Główny wątek jest angażujący, można dokonywać wyborów, sa niespodziewane akcje. Walka jest przyjemna i skilowa na poziomie koszmar. Skille dodają dużo zabawy, gra wynagradza skradanie i często musimy się naprawdę skradać. Masa eq do zdobycia, różne typy broni które odmieniaja całkowicie walkę. Sporo aktywności poza głównym wątkiem. Zadania poboczne bywają zabawne i zaskakujące. Np. miałem pomoc jakieś starej babie naprawić jej relacje
Także ja osobiście naprawdę nie wiem skąd takie narzekanie na te nowe assasyny


@marcin-kolecki: @FisioX: Jako fan starych assasynów, pluję na całą nową serię która z oryginalnym AC niewiele ma wspólnego (Origins/Oddysey/Valhalla). Z serii o cichym dżganiu ludzi zrobili generycznego RPG z otwartym i pustym światem.
Oddysey przez pierwsze 20h jest spoko, później to istna męka i największy grind festiwal jaki w życiu widziałem. Przeciągana na siłę w absolutnie każdym
@FisioX: no wlasnie technologicznie przepasc a w unity masz sterowanie nie odbiegajace mocno od tych najnowszych, grafika zajebista i wszystko jakies takie mniej rozlazle niz w tych nowszych. no i trzeba sie skradac bo walka z wieksza iloscia ludzi to pewna smierc. bankowo gdzies znajdzies za 3zl, sprobuj!
@nobrain a tak z innej perspektywy: w valhalli skradlem sie raz na samym poczatku
no i trzeba sie skradac bo walka z wieksza iloscia ludzi to pewna smierc
A to nie jest tak dlatego, że masz do wyboru różne "drzewka" rozwoju postaci? Drapieżca, wojownik i asasyn - i większość idzie w wojownika, bo to najłatwiejsze? Poprzednie też miały taki rozwój postaci?
@FisioX: te drzewka nic nie daja.. no i sama gra w ogole nie zacheca zeby sie skradac. wpdasz w sam srodek i siekasz niezaleznie od drzewka, tego nie bylo w poprzednich czesciach
@nobrain: ja wiekszosc obozow i misji robilem po cichu, gra ci teraz nie odbiera tej mozliwosci ale daje wybor w jaki sposob chcesz to zrobic. Nie to co w poprzednich asasynach gdzie za wykrycie musiales restartowac misje.
@FisioX: @Ama-gi:

OP i jak tam, ograleś Vahalle?

Lurkuję mirko, bo się zastanawiam czy kupić najnowsza część AC. Parę dni temu skończyłem Origins, które weszło do GamePassa i po 55h zamknąłem główny wątek i trochę pobocznych. Swoje lata już mam, ale dawno nie było tak, bym siedział ciągiem 5h z padem i chciał zrobić jeszcze jedna misję. 90% walki robiłem po cichu eliminując jednego po drugim. Ktoś by powiedział, że
@foneswein valhalli nie kupowałem, z tego powodu, że wsiąkłem w Odyssey, grałem, grałem, skończyłem, kupiłem dodatki (atlantyde) i się zacząłem #!$%@?, że ciągle jest to samo, tylko lokacje się zmianily.
Tak jak pisał @Krs90, ciągły grind.
Kupiłem zamiast tego #rdr2
@FisioX: w Origins też mam jeszcze dużo do zrobienia i DLC do kupienia, ale pewnie bym się zmęczył tą grą tak jak Ty.
RDR ograłem. Inna liga, inna galaktyka. Tempo ma "swoje", ale niezapomniane doświadczenie.