Wpis z mikrobloga

@Krupier: a są gdzieś takie aktualne dane z oddziałów? ja słyszałem z innego źródła niż tv że rzeczywiście ma być taki stosunek na jednym z oddziałów, tylko ciezko mi to sprawdzic
a są gdzieś takie aktualne dane z oddziałów?


@Morritz: wymagasz rzetelnych danych od polskiego rządu? I może jeszcze średnią hawajską do tego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja słyszałem z innego źródła niż tv że rzeczywiście ma być taki stosunek na jednym z oddziałów, tylko ciezko mi to sprawdzic


@Morritz: jeden oddział nie świadczy o całym kraju. To tak samo jak z tymi mitycznymi zapchanymi szpitalami. Pisze
@Krupier: nie mówię że świadczy, ale tak jak wspomniales nie mamy rzetelnych wiadomosci, i na czym tu sie opierac, pogloski od personelu tez nie musza byc prawda, albo jeden oddzial jest taki zapchany, a reszta juz inaczej
@Agemaker gościu @krupier wie co mówi, zaszczepieni chorują jak #!$%@?. Zapytasz skąd to wiemy? Ja też nie wiem, ale to pasuje do teorii, że szczepionki są złe, bo się ich boimy. Jesteśmy prostymi wykopkami, nie wierzymy nauce, za to wierzymy w zabobony i czary.