Wpis z mikrobloga

Siemano.

Wczoraj po meczu Legii usiedliśmy z Leszkiem przed kamerą i nagraliśmy wszystko, co leżało nam na sercu w związku z tym spotkaniem. Jest więc o spadku populacji olbrzymich pająków w lasach gier RPG, co może spowodować rozprzestrzenianie się gigantycznych much. Jest o tym, jak Leszek wyszedł z domu i okazało się, że to początek wielkiej przygody. Jest o latających straganach i o Hagridzie, który okazuje się zbrodniarzem wcale nie mniejszym niż sam Albus Dumbledore.

Ale tak serio - nawet trochę pogadaliśmy o piłce nożnej i nawet jest tam chyba trochę trafnych spostrzeżeń Leszka (przerywanych moim #!$%@? od rzeczy):

- zaskoczenie - Napoli ma dobrych piłkarzy, którzy dobrze grają
- czy Dariusz Mioduski wychodzi z domu bez plakatu A3 z tabelą Ekstraklasy, dzięki której może pokazywać przechodniom jak obecnie radzi sobie w lidze jego ulubiony trener Czesław Michniewicz
- czy Czesław Michniewicz jeszcze to poskłada
- czy Lech Poznań właśnie poskromił swoje największe demony
- i czy to właściwie wystarczy do mistrzostwa

Leszek namówił mnie też na wspomnienia dotyczące zwycięstw u siebie z Górnikiem Łęczna (ponoć odnosi je każdy, tylko nie finalista baraży z ubiegłego sezonu) oraz na chwalenie Stali Mielec, która mnie bardzo boli. Jest dość ciekawie, a dźwięk się spieprzył dopiero na ostatnie 15 minut, więc jest nieźle.

Dzięki za wszystkie ciepłe słowa, opinie, komentarze, życzenia na dzień nauczyciela i ogólnie za to, że jesteście z nami. Niedługo pójdzie 50. odcinek... :O

Tag do czarnolistowania: #tetrycy

Tagi tematyczne: #ekstraklasa #pilkanozna #legia #lechpoznan #weszlo #ligaminus

Link do Weszło: https://weszlo.com/2021/10/22/oszusci-z-neapolu-wzieli-i-wystawili-gwiazdy-serie-a-tetrycy-43/

Link do YT:
  • 3
@Jakub_Olkiewicz: Ja tylko bym mala sugestie dal. Lech to mozna oceniac w okolicach kwietnia/maja. Na razie to:
sezon 2021/2022:
- moralny majster: Lech Poznań,
- najładniej grająca drużyna: Lech Poznań,
- bramkarz: Van der Hart,
- obrońca: Douglas,
- pomocnik: Amaral,
- napastnik: Ishak,
- młodzieżowiec: Kaminski,
- piłkarz: Ba Loua,
- trener: Maciej „100 lecie” Skorża,
- sędzia: Frankowski
- Mistrz Polski: Legia Warszawa(still belive!)