Wpis z mikrobloga

Drugim tematem po relacjach damsko-męskich w którym wykopki są najbardziej upośledzone, to pieniądze.

Tu np. typ się żali, że wyskoczył na śniadanie i jest strasznie drogo w Polsce, bo musiał dać 66 zł.

A po wpisaniu tego "śniadania" w kalkulator dietetyczny, okazuje się, że tym śniadaniem najadłoby się na cały dzień dwóch robotników fabryki pracujących fizycznie po 10 godzin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Choć nie polecam jeść tyle cukrów dziennie bo to niezdrowe.

Swoją drogą polecam tą apkę na prawo od paragonu, Fitatu się nazywa, pomaga dbać o dietę i portfel ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #humorobrazkowy #jedzenie #dieta #pieniadze #jedzzwykopem
Pobierz s.....i - Drugim tematem po relacjach damsko-męskich w którym wykopki są najbardziej ...
źródło: comment_1634897474R5EZt427ZlXUtWR8EwQ1d8.jpg
  • 17
A po wpisaniu tego "śniadania" w kalkulator dietetyczny, okazuje się, że tym śniadaniem najadłoby się na cały dzień dwóch robotników fabryki pracujących fizycznie po 10 godzin ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@skitarii: No chyba nie, 3k kcal to je chłop 80kg, który ćwiczy 3 razy w tygodniu i pracuje przed PC.
@skitarii: 4kg
Jeszcze 2 i znów masować spokojnie.

A liczę tak z dupy trochę, bo nie chce mi się wliczać małych kcal jak jakiś cukierek czy spray do smażenia.

Drugim tematem po relacjach damsko-męskich w którym wykopki są najbardziej upośledzone, to pieniądze.


@skitarii: A trzecim zaniżanie zapotrzebowania energetycznego ¯\_(ツ)_/¯
A trzecim zaniżanie zapotrzebowania energetycznego ¯_(ツ)_/¯


@lukaszbsk:

Jak ty sam nie wiesz ile jesz. Ja mam dokładną wagę i apkę XD

Wiadomo, są różne metabolizmy, ale przy 3k kcal ja spokojnie masę robiłem mając ponad 80 kg i ćwicząc 5 razy w tygodniu.
@lukaszbsk: 3k kcal to śniadanie z 4 dużych jaj, 200g bekonu i dwóch kajzerek, obiad z dwóch schabowych z pół kg ziemniaków i surówką z biedry oraz kostka twarogu z 50g miodu na kolację, a do tego dwa Tigery po pół litra.