Wpis z mikrobloga

Efekty używania alocutan forte przez prawie dwa miesiące. Nigdy nie miałem możliwość zapuszczenia jakiekolwiek zarostu, miałem bokobrody i zero wąsa. Zainspirował mnie Reddit, tam goście wstawiają fajne przemiany. Sceptycznie podchodziłem do specyfiku, jednak dość szybko zauważyłem, że na mnie po prostu działa. Wczoraj pierwszy raz wybrałem się do Barbera, żeby to lekko ogarnąć i jestem zadowolony. Myślę, że za około rok będzie pełna broda. Najtrudniej u mnie zagęszcza się pod ustami, jednak już widzę dużo białych włosków. Foty z początku i obecnie w komentarzach.
#loxon #minoxidil #broda #zarost
Pobierz lycha911 - Efekty używania alocutan forte przez prawie dwa miesiące. Nigdy nie miałem...
źródło: comment_16348850865Boc2mCXmPgwVTrK0MkC7V.jpg
  • 151
@majkkali no ale to już kwestia indywidualna, na Reddit też czytałem o kilku takich przypadkach, też widziałem ,,przemiany" które kompletnie nie wyszły, czyli mimo bodźca goście nie mieli progresu. Trzeba się z tym liczyć.
alocutan forte


@lycha911: To nie jest środek na porost włosów, tylko bloker pochodnej teścia, która osłabiała cebulki w łysieniu androgennym. Tak samo pewnie rosną ci kudły na plecach i reszcie losowych części ciała. Broda ci nie wypadnie, z wiekiem i tak na ogół gęstnieje. Jak stosujesz na głowę, to po dostawieniu wyłysiejesz częściowo lub całkowicie w zależności od predyspozycji, ale to nie jest efekt środka, tylko jego braku i działania naturalnych
@majkkali: mi lekarz powiedział, że lekko obniżone ciśnienie (minox to lek na nadciśnienie) i żebym z domu bez śniadania nie wychodził, poza tym nigdy nie czułem jakichś większych skutków ubocznych. Także psikaj śmiało, organizm wytrzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@onlymybuttgivesacrapp co do włosów to jak pisałem wyżej od 10 lat na zero także mi to obojętne. Nie zgodzę się, że broda gęstnieje z wiekiem bo nie raz zapuszczałem w różnych odstępach życia i taki sam shit był. Jeżeli to bloker pochodnej to bardzo dobrze blokuje i mam efekty. Ja ogólnie mam włosy na ciele także nie zaobserwowałem jakiegoś wysypu.
@lycha911: Na głowie nie próbuj za bardzo bo się zniesmaczysz. Pomoże, ale po odstawieniu będziesz wyciągał włosy garściami. Co do brody to efekt utrzymuje się na stałe wraz z przejściem włosów z fazy vellus hair(jasne słabe) na mature hair(ciemne, grubsze) co trwa z reguły od pół roku do niecałego roku. Lepsze w użyciu są podobno preparaty w formie foam, które wysychają niemal od razu i nie walą gorzelnia jak np. Loxon
@lycha911 @furyknajpydyskretnychlod : Jak ktoś chce kupić, to alopexy są sporo tańsze a skład jak wszędzie.

Brałem w tamtym roku 3 miesiące, to z kilku włosków na pejsach zrobiło się trochę rzadziej niż u opa jak zaczynał. Po 3 msc boki nie dochodziły do podbródka, była przestrzeń wolna taka z 2cm a cała reszta bardzo rzadka, nienadająca się na zapuszczenie brody, no ale sporo włosów przybyło, bo zaczynałem praktycznie od zera.

Na