Wpis z mikrobloga

Efekty używania alocutan forte przez prawie dwa miesiące. Nigdy nie miałem możliwość zapuszczenia jakiekolwiek zarostu, miałem bokobrody i zero wąsa. Zainspirował mnie Reddit, tam goście wstawiają fajne przemiany. Sceptycznie podchodziłem do specyfiku, jednak dość szybko zauważyłem, że na mnie po prostu działa. Wczoraj pierwszy raz wybrałem się do Barbera, żeby to lekko ogarnąć i jestem zadowolony. Myślę, że za około rok będzie pełna broda. Najtrudniej u mnie zagęszcza się pod ustami, jednak już widzę dużo białych włosków. Foty z początku i obecnie w komentarzach.
#loxon #minoxidil #broda #zarost
lycha911 - Efekty używania alocutan forte przez prawie dwa miesiące. Nigdy nie miałem...

źródło: comment_16348850865Boc2mCXmPgwVTrK0MkC7V.jpg

Pobierz
  • 151
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lycha911: podziel się proszę efektami po dłuższym okresie stosowania. Sam używam na głowie i efekty są zadowalające. Jednak po odstawieniu w moim przypadku włosy zaczynają wypadać jak wcześniej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lycha911: o proszę, ja też korzystam z alocutanu od jakiś 3 tygodni. Narazie mizerny progres. Wysusza ci mordę tak jak mi? Aż musiałem kupić olejek do brody żeby jakoś to nawilżać
@khazaddum
30
@stepniaczio
Mam tłustą cerę także nie zauważyłem tego

@VanDahl
Bardzo możliwe, że zadziała jak u mnie bo coś tam było. Najlepsze, że wczoraj podczas rozmowy u Barbara powiedziałem że to używam i w salonie było dwóch barberow, którzy powiedzieli że też zaczęli ;D
Jak mnie znajdziesz to chętnie dobrej kawy się napije ;D