Wpis z mikrobloga

Efekty używania alocutan forte przez prawie dwa miesiące. Nigdy nie miałem możliwość zapuszczenia jakiekolwiek zarostu, miałem bokobrody i zero wąsa. Zainspirował mnie Reddit, tam goście wstawiają fajne przemiany. Sceptycznie podchodziłem do specyfiku, jednak dość szybko zauważyłem, że na mnie po prostu działa. Wczoraj pierwszy raz wybrałem się do Barbera, żeby to lekko ogarnąć i jestem zadowolony. Myślę, że za około rok będzie pełna broda. Najtrudniej u mnie zagęszcza się pod ustami, jednak już widzę dużo białych włosków. Foty z początku i obecnie w komentarzach.
#loxon #minoxidil #broda #zarost
lycha911 - Efekty używania alocutan forte przez prawie dwa miesiące. Nigdy nie miałem...

źródło: comment_16348850865Boc2mCXmPgwVTrK0MkC7V.jpg

Pobierz
  • 151
@Seabiscuit bez recepty, ogólnie jest dużo środków z minoxidilem 5%, ja używam alocutan forte ale są jeszcze loxon i inne, na Reddit piszą o Kirkland czy coś takiego. Wejdź sobie na znajdź lek i zobacz gdzie masz taniej.
@Seabiscuit nie wiem, nie badałem hormonów dawno, brak skutków ubocznych u mnie. Tak jak pisałem, nie przejmuje się włosami na głowie, spróbuję zapuścić to zobaczymy. Podobno po roku już te włosy robią się stałe. Ja jeżeli nie będę czuł żadnych skutków ubocznych to będę kontynuował terapię.