Wpis z mikrobloga

  • 20
@lenovo99 też o tym mówił, dawno temu w jakimś kawałku - jak się wziął za siebie i zaczął podróżować i zarabiać na podróże, zaczął się na niego hejt itp.
  • Odpowiedz
@lenovo99: masz tu konto 3.5 roku i się dziwisz? Przecież tu jest tyle hejtu i naprawdę trzeba mieć mocne nerwy, żeby tu działać aktywnie jak już cokolwiek stajesz się rozpoznawalny w internecie.
A z tego co wiem przez Wykop poznał sporo osób. Ja go w Singapurze np spotkałem.
  • Odpowiedz
@lenovo99: Cash to chyba jest promowany algorytmami YT, bo u mnie pojawił się zupełnie znikąd. Z dnia na dzień jego filmy wyskoczyły mi w sugerowanych. I nawet z ciekawości obejrzałem reportaż o pobycie w NY i o spotkaniu z polskim szeryfem.
  • Odpowiedz
@jakis_login: Chyba na yt jest tak, że w momencie kiedy jakiś film/kanał robi się nagle popularniejszy to jest też automatycznie promowany większej ilości ludzi. A Cashowi się to udało podczas podróży po Stanach - nagle oglądalność wystrzeliła.

Cash to jednak fajny ziomeczek i jeden z lepszych vlogów podróżniczych realizuje.
  • Odpowiedz
@okradzione: też oglądam gościa od czasu gdy nawet twarzy nie pokazywał. Od tamtego czasu miał kilka skoków popularności ale ostatni wyjazd do USA rozbił bank jeśli chodzi o popularność. I słusznie bo to naprawdę górna półka jeśli chodzi o polskich podróżników z yt
  • Odpowiedz
@biskup2k: piękne podsumowanie. Chociaż nie do końca rozumiem, czemu #!$%@? wynikający z zazdrości (który jest trochę normalny w naszym społeczeństwie) od razu przeradza się w hejt. Ja też czasem się #!$%@?, że innym wychodzi coś lepiej a nie mi, ale nigdy mi nie przyszło do głowy kogoś z tego powodu hejtować.
  • Odpowiedz
Piękny to był wypadek, nie zapomnę go nigdy. Ziomek się rozbił pod bramą szpitala MSWiA i po długim czekaniu musiał się udać o własnych siłach do szpitala xd
  • Odpowiedz