Wpis z mikrobloga

Takie podsumowanie, rozmowy z @2fac. Szkoda, że usunąłes, bo coś się gubic zacząłeś jak przyszło do bronienia swojej tezy, dowodow tez nie byłeś w stanie dostarczyć. Na ostatnią wiadomość też bym ci odpowiedział i to bardzo dokładnie ale nie ma sensu, bo chyba wyszło jasno, że niewiele wiesz/masz.
#gme
Pobierz DonPedroKapuczini - Takie podsumowanie, rozmowy z @2fac. Szkoda, że usunąłes, bo coś ...
źródło: comment_1634840976oExQjAThpHHS3qPkQg70BF.jpg
  • 9
@DonPedroKapuczini: Nie rób takich przeróbek bo mnie wyrzucą z pracy.

Chcesz dowody:
Raport SEC do którego odnosił się film
Strona 22: While others, including quantitative and high-frequency hedge funds, joined the market rally to trade profitably. Staff believes that hedge funds broadly were not significantly affected by investments in GME and other meme stocks. Staff did not observe that any advisers to private funds and registered funds experienced liquidity issues or
@DonPedroKapuczini:

niewiele wiesz/masz

Czy masz dowody na moass? A może wiesz coś o naked shortingu? Raz nie mogłem znaleźć zewnętrznego dowodu i od razu kręcisz małysza
(_) Pewnie dlatego że tak rzadka sytuacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@2fac: To nie jest przeróbka. Wszystko to miało miejsce, więc wyrażaj się ścislej, bo nic nie było tutaj przerobione. To ciekawe ale dalej nie potwierdza twojej tezy, że fundusze zarobiły na całej zabawie więcej niż straciły. Skoro nikt nie miał w tamtym czasie problemów z płynnością to dlaczego melvin musiał być dokapitalizowany o 2.5mld dolarów?Na waciki im zabrakło? Niestety dowodu anegdotycznego też nie jestem w stanie przyjąć, bo sam mogę znaleźć
@2fac: znajdź gdzies coś gdzie z pełnym przekonaniem o tym mówię, to z przyjemnością obronie swoje zdanie. Co do naked shortingu masz nawet przez sec opisane w 2008 jak to się robi, więc z powietrza to się nie wzięło. Ruch na opcjach w styczniu i nagle spadek pozycji krótkich pokazuje, że coś mogło być na rzeczy, czy bylo na 100% nie wiem i nigdy tak nie twierdzilem.
@DonPedroKapuczini: Ale to Ty mnie atakujesz, a nie każdego innego bez dowodów. Ok, wygrałeś - nie posiadam konkretnych dowodów na większe straty retailu. Podałem Ci dowód na obojętność wobec funduszy, i anegdotyczny na straty ludzi którzy kupowali w przeszłości. SEC również stwierdził że nie zauważył naked shortingu o którym tak dużo się tutaj mówiło