Wpis z mikrobloga

Pamiętacie wczorajszą inbę z dyrekcją podstawówki, która zakazały dziewczynkom nosić krótkich bluz i spodenek? Otóż uzasadnieniem dla wprowadzenia katoburki w podstawówce jest, wait for it, że był strach o nauczycieli, bo mogliby czuć się sprowokowani seksualnie.

Jeśli w szkole z dziećmi pracują pedofile to może rozsądnym rozwiązaniem byłoby ich zwolnienie?

#bekazkatoli #szkola #rakcontent #neuropa #mojkrajtakipiekny
Pobierz czeskiNetoperek - Pamiętacie wczorajszą inbę z dyrekcją podstawówki, która zakazały d...
źródło: comment_16348396864UnTcDqVJOeATyh7rN52n1.jpg
  • 28
@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: No to trzeba było przemyśleć wybór kariery, skoro w szkołach zazwyczaj występują osobniki płci żeńskiej, a przyszły nauczyciel wyczuwa u siebie skłonności pedo/efebofilne ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Chyba że wszyscy szli na studia z przekonaniem że trafią do szkół męskich, a w dodatku wychowali się w komunie amiszy skoro podniecają ich krótkie rękawy.
@czeskiNetoperek patrząc na to, jak się współcześnie ubierają dziewczyny, to nie widzę w podobnych dress code'ach niczego złego (poza tym, że powinny być skierowane wobec wszystkich). Jak dorosłe chcą pokazywać wszystkim dupę, to niech to robią, ale dzieci chodzące pół nagie i w makijażu to #!$%@? i porażka rodziców, ale zamiast coś z tym zrobić, to się zbierają tacy jak wy i kierują całą uwagę, na tych złych, demonicznych facetów.

Kto tu
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen:

że będzie dekoncentrowany względem czynności, które winien wykonywać.


Weź mi wytlumacz, jak to jest, że jak chodzę do pracy w korpo i widzę wokół siebie tabun dobrze wyglądających i ubranych kobiet, to nie są one w stanie rozproszyć mnie w trakcie wykonywania moich czynności służbowych?

Może wynika to z faktu, że umiem się po prostu zachować jak cywilizowany człowiek, który umie hamować swoje pierwotne instynkty?

Tego tym bardziej wymagam od
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@srogie_ciasteczko:

Kto tu jest pedofilem, ci którzy nie chcą, żeby dzieci w wieku pokwitania się rozbierały, czy ci którym się to podoba?


A no tak, bo nie ma trzeciej drogi.

Przecież jak nastolatka się zajebiście ubierze, to pierwsze co mam w głowie, to odbycie z nią stosunku w szkolnej toalecie.

W dupie mam jak one się ubierają. Nigdy nie przyszłoby mi do głowy, wykorzystać niedojrzałej psychicznie dziewczyny, będąc dorosłym facetem.
Weź mi wytlumacz, jak to jest, że jak chodzę do pracy w korpo i widzę wokół siebie tabun dobrze wyglądających i ubranych kobiet, to nie są one w stanie rozproszyć mnie w trakcie wykonywania moich czynności służbowych?

Może wynika to z faktu, że umiem się po prostu zachować jak cywilizowany człowiek, który umie hamować swoje pierwotne instynkty?


@Neubert nigdy nie byłeś dzieckiem, że tak piszesz? Akurat wśród nastoletnich chłopców hormony buzują i