Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie ze dobry bąk w towarzystwie to puszczony cichaczem, chwila na rozniesienie się a potem już tylko skowyt, jęki i konwulsje od smrodu.
Taką bombą puszczoną w eter wśród różowych jest też określenie że:

"Dobry klucz otwiera wiele zamków a chvjowy zamek jest otwierany przez wiele kluczy"

Jazgot k0biet z przeszłością cobyłoaniejestniepiszesiewrejestr jest dla uszu słodszy niż Amarenka do śniadania.
Polecam stestować

#tinder #p0lka #zwiazek #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #badoo #milosc #kobieta #niebieskiepaski
vauecki - Pamiętajcie ze dobry bąk w towarzystwie to puszczony cichaczem, chwila na r...

źródło: comment_1634810554YTLMOGsFsJMytMWMtVhVTq.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@ola522:
nie, jest cos takiego. Wiele kobiet szuka np na tinderze tylko dla seksu. Obie strony wybierają kogoś kto jest dla nich atrakcyjny. a to że faceci mają mniejsze wymagania to nawet tylko im ujmuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ola522: najbardziej ten, który wierzy w coś zasłyszane od kogoś innego nie znając w ogóle kontekstu xD
PS:: z wyższym poczuciem własnej wartości lepiej się żyje, polecam
  • Odpowiedz
@LadyMartini:

No moje życie prywatne też nie wskazuje na to, że jestem "grubaskiem" jak to próbują portretować na wykopie


Życie prywatne może i nie, ale twoje zdjęcie profilowe jak najbardziej na to wskazuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@seksowanie: Ja na przykład miałam więcej partnerów niż zwykły wykopek, a prawie nigdy te związki nie kończyły się z mojej winy. A "przebieg" jest, i co? Nigdy nawet nie wchodziłam w relacje płytkie, onsy czy fwb ale też nie oceniam takich ludzi, niektórzy nie potrafią lub nie chcą być w stałej relacji ze względu na wiele czynników
  • Odpowiedz