Wpis z mikrobloga

Ja przepraszam bardzo, ale czy jury miało muzykę w szkole podstawowej? Przecież wyniki konkursu to jest jakiś międzynarodowy skandal. Wygrał jakiś Bruce Xiaomi, który grał na tyle mechanicznie, że tego po prostu nie dało się słuchać. Równie dobrze mogliby postawić robota przy tym fortepianie. Albo radio puścić. Tymczasem Jewa, z uczuciem, z życiem, przepiękne wykonanie, sentymentalne. W finale przed wejściem na scenę miała łzy w oczach, nawet pamiętam jak pan dyrygent musiał ją uspokajać. Podczas pierwszych akordów widać było, że ledwo co wstrzymuje się od płaczu wzruszenia. Widać było emocje na jej twarzy podczas każdego uderzenia w klawiaturę. Przepraszam, ale to jest jakieś nieporozumienie. Jestem zdenerwowany i zażenowany. Ludzie powinni wyjść na ulicę.
#bojowkaevygieworgian #konkurschopinowski #muzyka
Krachu - Ja przepraszam bardzo, ale czy jury miało muzykę w szkole podstawowej? Przec...

źródło: comment_1634799103Xea0S5rsoj6aBxxQJ4nskF.jpg

Pobierz
  • 2
@Krachu: Mi z kolei bardzo podobał się równie młody i również pominięty przez jury Hyuk Lee. Być może tak młodych finalistów nie nagradza się np. 4 miejscem po to żeby nie blokować im startu w kolejnej edycji konkursu.