Wpis z mikrobloga

@jimmy_gonzale: Jak im ktoś zapłaci za bojkotowanie walka to staną w obronie. Spurek zabroni Ci jeść burgerka w między czasie sama będzie oglądać walki jedząc sałatę i ciesząc się, że pomogła dla klimatu i zwierząt( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
j---ć prądem tych torreasrorów. Bambinostą nie jestem ale te zawody to dopiero jest średniowiecze. Gdzie jest Spurek ja się pytam?


@jimmy_gonzale: Ja czasami dla odstresowania znajduje kompilacje śmiertelnych/bardzo ciężkich wypadków torreadorów. Dobrze tak s---------m, niby nikomu nie życzy się smierci, ale ja im tak. Jak lud chce krwi na arenie to niech to będzie ich krew, wszyscy zadowoleni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jimmy_gonzale: No nie, ci Hindusi naprawiają jak mogą, niczemu nie zawinili. Jakbyśmy my sie urodzili w tych krajach to moglibyśmy skończyć jak oni. Nie wiem czemu miałbym sie cieszyć na ich śmierć czy wypadki.

Torreador to co innego. Urodził sie w cywilizowanym kraju, miał perspektywy, mógł być kimś innym. Wybrał bycie katem ku uciesze grubych turystów z USA na trybunach, co jeszcze wczoraj myślelii że Hiszpania to jakieś miasto w
  • Odpowiedz
Gdzie jest Spurek ja się pytam?!


@jimmy_gonzale: Jednen z durniejszych tekstów. Uniwersalny bat na jakiegokolwiek aktywistę i organizację - wystarczy znaleźć akurat ten z miliona problemów, którym rzekomo się nie zajęli i cyk, zaorane. Bo trzeba ogarniać dosłownie każdy istniejący problem z dziedziny. A nawet jak ktoś ogarnia to nie szkodzi, bo przecież nikt nie sprawdza czy rzeczywiście nic nie zrobiła w tej sprawie xDDD
  • Odpowiedz
@jimmy_gonzale: jest wiele poważnych problemów, dlaczego niby aktywistka miałaby się zajmować wszystkimi? xD To są jakieś twoje urojenia. Z reszta powiedz mi tak szczerze - sprawdziłeś, że się nie zająknęła? Czy tak z d--y strzeliłeś?
Nie, to nie jest cherry picking, nie znasz znaczenia tego zwrotu.
Corrida przecież była wielokrotnie oprotestowywana, więc kłamiesz twierdząc, że aktywiści nic w tej sprawie nie robią
  • Odpowiedz
nie jedną aktywistka tylko cała horda aktywistek


@jimmy_gonzale: ale jakim prawem ty chcesz rozliczać ich z tego czy zajęli się wszystkimi problemami xDD Typie, każdy może walczyć o to o co chce. Po drugie- ty sobie z d--y to wyciągnąłeś, przecież nie sprawdzałeś tego xD

i nie słyszałem żeby takie rzeczy były poruszane na forum np. parlamentu
  • Odpowiedz
@jimmy_gonzale: przecież to ty zaczales o cherry picking pisać.

A skąd taki pewien jesteś? Nie znasz przecież ani mnie ani jak spędzam czas ;)


@jimmy_gonzale: a jednak jakoś mam dziwne przeczucie, że nie sprawdzałeś :D Z resztą nawet jeśli to tak jak pisałem, przyjebywanie się do tego
  • Odpowiedz