Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem jak wy ale ja nigdy nie słyszałem z ust jakiejkolwiek dziewczyny, że liczy się tylko charakter. Bardziej obwiniałbym matkę, gdybym jej słuchał to bym pewnie nadal nie miał żadnego doświadczenia z dziewczynami. Pewnie bym nadal myślał, że będąc miłym i uśmiechając się w końcu się jakaś trafi. Wykop ryje banie ale też dużo rzeczy sobie uświadomiłem czytając posty tutaj, zacząłem ćwiczyć na początku pandemii i w końcu po kilku latach używania tindera udało się zaruchać i wejść w związek. Jakbym słuchał matki, która mówiła, że mam jeszcze czas jak miałem 18 lat, potem to samo w wieku 22 lat to może sam bym się obudził w wieku 25 lat.
W szkole nigdy nie usłyszałem od żadnej, że liczy się dobry charakter, oczywiście też żadna nie powiedziała, że liczy się tylko wygląd ale też nie wiem skąd ta nienawiść do dziewczyn, że niby mówią, że liczy się charakter? Serio ktoś tak mówi? (Oprócz mam i babć)
#przegryw #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61701b9b820612000add83c0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: W kulturze istnieje fałszywy stereotyp kobiety jako wrażliwej, empatycznej istoty

Do tego podczepiono "charakter" bo to daje nadzieję że oprócz determinizmu genetycznego istnieje coś nad czym możesz pracować i masz kontrolę

Stereotypowy mężczyzna to napalona świnia, kobieta ma niby być kimś bardziej oświeconym. Jak jest w praktyce, wszyscy wiemy