Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Dostałem taki rachunek za wodę.
Według tych wskazań w ciągu 20 dni (od 31.07 do 19.08) zużyłem 28,4m³ co jest absurdem, bo zwykle za pełny miesiąc mam 3-4m³.

19.08 miałem wymieniany wodomierz i z wtedy właśnie jest pomiar wskazujący na zużycie tych 28,4m³.
Gość źle spisał licznik przed wymianą czy o co może chodzić?

Póki co bezskutecznie próbuję dodzwonić się do spółdzielni ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rachunki #mieszkanie
Beeercik - Dostałem taki rachunek za wodę. 
Według tych wskazań w ciągu 20 dni (od 31...

źródło: comment_1634722066pW0eLNlxsnwK7NcdCuTurj.jpg

Pobierz
  • 11
@Beeercik: Ale numer, spisali źle przed wymianą (jw napisali, zapewne powinno być 269) i wymienili, ciekawe gdzie teraz jest stary licznik. Widać po tym że warto robić foto przed takim spisaniem i wymianą. Wołaj jak uda się odkręcić sprawę, teoretycznie powinno się dać bez problemu ale kto wie co spółdzielnia na to, oby nie powiedzieli że odczyt jest odczyt XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blackhawk11: @ArniHell: @blackhawk11: @Surfer328: @Wiskoler_double: @vertical:

Dodzwoniłem się po kilku dniach do spółdzielni i okazało się, że podpisałem protokół wymiany z wpisaną wartością 296m³ ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Choć nie pokazano mi licznika po wymianie, zwyczajnie podpisałem to na szybkości bo nie sądziłem, że cokolwiek takiego może się zadziać..

Zastanawiam się czy jest jakakolwiek szansa coś wywalczyć, skoro potwierdziłem podpisem taki stan
Zastanawiam się czy jest jakakolwiek szansa coś wywalczyć, skoro potwierdziłem podpisem taki stan


@Beeercik: Jeżeli w spółdzielni siedzą ludzie normalni to powinni to skorygować. Natomiast jeśli to biurwy betonowe, to pozostanie ci tylko pociągnąć ich do sądu, a sąd stwierdzi na podstawie poprzednich odczytów zużycia że nie mogłeś zużyć takiej ilości wody w tym samym okresie czasu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wiskoler_double: Też myślę, że w spółdzielni powinni spojrzeć na to 'po ludzku', ale jak powiedział człowiek do którego się dodzwoniłem 'można pisać odwołanie, ale nie ma pan żadnych argumentów, podpisał pan protokół i na nim się opieramy'.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Beeercik: u mnie w wakacje też dzwonili że od 3miesiecy nie płacę za wodę. Później się okazało że bloki im się pomyliły a tydzień później że kolega źle policzył. Nie chcieli wyjść na idiotow to powiedzieli ze to przez to ze ludzie liczników nie wymieniają xD a trzeba co 5 lat wymieniać. Myślałem że tylko nas chcieli w #!$%@? zrobić ale później się okazało że kilka osób. Badna debili tam pracuje.